Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nechutný čin, který nemá obdoby: Žena úmyslně kašlala na jídlo v obchodě v hodnotě stovek tisíc

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Odporné
Nejmenovaná žena naschvál kašlala v obchodě s potravinami na produkty, které obchod nabízí. Nakašlala na zboží v hodnotě 35 tisíc dolarů. Obchod se musel veškerého kontaminovaného zboží zbavit a ženě nyní hrozí trestní obvinění z úmyslného šíření koronaviru.

Někteří lidé zkrátka nemají zábrany a ani v těchto těžkých dobách je netrápí poškozovat druhé. K opravdu odpornému činu došlo v Gerrity's Supermarket v Pensylvánii. Žena, jejíž jméno nebylo zveřejněno, tam úmyslně nakašlala na zboží v hodnotě 35 tisíc dolarů, což je v přepočtu zhruba 865 tisíc korun. O případu informoval server CNN.

Žena infikovala pečivo, maso a spoustu dalšího jídla. Poté, co si zaměstnanci malého obchodu s potravinami kašlající ženy všimli, vyvedli ji z obchodu a zavolali na ni městskou policii.

Policejní šéf Albert Walker uvedl, že ženu našli o pár hodin později a vzali ji do vazby. Podle městské policie žena jídlo úmyslně kontaminovala a kvůli tomu proti ní připravují trestní obvinění.

Obchod se musel veškerého kontaminovaného zboží zbavit a vydezinfikovat komplet všechna místa, kde se kašlající žena pohybovala.

Zatím není jisté, zda žena má koronavirus Nicméně protože celý svět se kvůli nemoci Covid-19 obrací vzhůru nohama a všude panuje panika, ženě nebude tento nevhodný žert odpuštěn.

Související články

Další články