Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nechutnou Výměnu manželek řeší sociálka: Sprcha jednou týdně, nemyté zuby a děti, co neznají toaleťák, dusící se kouřem!

Včerejší díl Výměny manželek se Nově mimořádně vydařil ideálním prohozem rázné maminky a smradlavé zahulené špindíry z ghetta, jen tak dál.
Zdroj: Nova
+ Další fotografie
TV Nova nelhala, když slibovala zatím nejdrsnější sérii Výměny manželek, show, která už nezaostává za východními sousedy. Včerejší díl ovšem překonal hranici doposud v pětileté historii "manželek" viděného! Nemytá a nezodpovědná prasátka hnijící na ubytovně konfrontovala Lucie s utrpením jejich dvou dcer a ještě během natáčení udala páreček nechuťáků na sociálku!

Skoro nulové hygienické návyky rodiny, která žije v jednom pokoji na ubytovně, ve Výměně manželek matronu Lucii (36) vyvedly z míry, ale v show k zatím nevídanému činu se odhodlala až poté, co přišla na zanedbávání lékařské péče a doslova mučení nemocné holčičky cigaretovým kouřem, který stojí za jejím respiračním onemocněním. A k tomu špína a svérázná (ne)výchova dvou hnijících dětí, které používají s nemytými rodiči jeden ručník.

Totální nechuťáky Věru (26) a Petra (41) udala Lucie pátý den natáčení sociálnímu úřadu a poslední natáčecí den vyhrožovala štábu, že smraďošku Věru zabije už jen za to, že holčičky trpí a navíc nevědí, co to je mýdlo, kartáček na zuby nebo toaletní papír, navíc živoří doslova v noře, navíc vyuzené.

Prasata Věra s Petrem doslova zvedla žluč jednomu milionu diváků u televizí a padesát tisíc korun, které páry za účinkování dostanou, za tuhle ostudu asi nestálo, ostatně jistý lesbický pár z předloňska by mohl vyprávět.

Dívkám však natáčení možná zachránilo zdraví. Osmnáctiměsíční Stefanie nebyla přes zjevnou nemoc de facto nikdy u lékaře, druhé dítě má zkažené zuby a tvrdí, že kartáček nepoužívá celá rodina, jejíž dvě hlavy se sprchují jednou týdně, Petr navíc nosí jen jedno oblečení, což už tak smradlavému páru nepřidá stejně jako lednička plná zkaženého či jinak defektního jídla.

"Ukončete to, nebo ji zabiju," hystericky křičí na konci Lucie na čumící Věru, které sdělí, že o podmínkách, v jakých s Petrem vychovávají dcery, informovala sociálku. Ta teď pod tlakem médií udělá zřejmě z obou smraďochů dočasně bezdětný pár, který navíc čeká stěhování, protože po tom, co včera předvedl v televizi, je nade vší pochybnost ohrožen na zdraví v důsledku lynče.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy