Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nechutnost! Těhotná Kim Kardashian hazarduje se svým zdravím kvůli módě, tyhle odporné nohy jsou její

Nohy nalité jak konve a hrozící křečové žíly. Kim je to jedno, hlavně
že má poslední výstřelek módy.
+ Další 2 fotografie

Nepoučitelná – jiné slovo pro to není. Těhotná Kim Kardashian, která je už ve vysokém stupni těhotenství a začíná vypadat jako Halina Pawlowská po týdenní dietě u Mekáče, prostě módě obětuje úplně všechno.

I kdyby se všem při pohledu na její nalité nohy měl otočit žaludek a ona sama měla při každém kroku umírat strašnou bolestí.

Fotografové ji opět zastihli na pochůzkách v naprosto nevhodné obuvi, která ale kromě znechucení může vyvolat i celkem nepříjemné zdravotní problémy. Zaškrcený krevní oběh nutí pumpovat srdce, ničí se žíly a cévky, tvoří se křečáky a konečně to strašně, ale strašně bolí.

Těhotným ženám otékají nohy vlivem zadržování vody normálně, ale Kim tomu ještě napomáhá, a to hlavně pravidelně. Není to totiž první případ, kdy její nohy zažívají středověkou torturu, a bohužel se obáváme, že v úzkých botách na podpatku přijede i na porodní sál. A tam jí kromě pupeční šňůry budou stříhat i pásky na botě, až jí otečou nohy tak mocně, že už ty boty nevyzuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články