Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nechutné zvrhlosti u jihlavského soudu: Muž vpíchl ženě drogu, ta ho musela malátná uspokojovat

Zdroj: Profimedia.cz
Jihlava
Jihlavská soudní síň se rázem proměnila na pornokino. Narkoman Leon Lauer si nahrával na video své zvrhlé činy, policisté u něj našli dohromady 15 hodin erotického záznamu. Na domácím pornu by nebylo nic špatného, kdyby Lauer před stykem do své partnerky nezapíchl injekci s drogou, která z ní udělala téměř hadrovou panenku.

Záznam Leona Lauera, který byl v soudní síni přehráván, se nesmazatelně vryl do paměti všech přítomných. Sám Lauer u jeho přehrávání být nechtěl, a tak mu soudce dovolil z místnosti odejít na chodbu. Video začínalo tak, že se Leon Lauer v záběru ukázal v dámských květovaných šatech a v silonových punčochách. V tuto chvíli mohlo video přijít přítomným úsměvné, v dalších záběrech však začal horor.

Na záznamu totiž vzal injekční stříkačku s drogou, kterou své přítelkyni zapíchl do ruky a látku do ní vpustil. Z ženy se během chvíle stala duchem nepřítomná hadrová panenka, která kvůli účinkům drogy jen něco nesrozumitelně mumlala a máchala okolo sebe rukama. Leon Lauer po chvíli píchl drogu i sám sobě a sotva fungující dívce řekl, aby ho uspokojovala.

Kromě těchto praktik záznam dokazuje i to, že Lauer svou přítelkyni často bil. Část videa totiž ukazuje, jak ženu mlátí bambusovou tyčí, zatímco ona klečí nahá ve velmi ponižující pozici. Nyní musí zaplatit pojišťovně za léčení ženy, které rozdrtil malíček na ruce.

Leon Lauer byl za výrobu drog a týrání odsouzen na 4 roky do věznice s ostrahou. Proti rozsudku se na místě odvolal a tvrdí, že vězení by znamenalo jeho smrt. Také se brání tvrzení, že je násilník Před dvěma lety přitom bil svou přítelkyni páskem téměř každý den, podával jí drogy i bez jejího souhlasu a doma ji zamykal s kýblem, protože ji nechtěl pustit ani na toaletu.

Související články

Další články