Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nechutné zjištění ve Výměně manželek: Sabina (27) odhalí špínu v dětském pokoji

+ Dalších 7 fotografií
Výměna
Nejnovější Výměna manželek bude i tentokrát stát za to! Lesbičku Sabinu (27) pořádně vyvede z míry špína, kterou je pokryt dětský pokoj v domácnosti Markéty (36). Nechápe, jak se její děti mohou v takovém nepořádku vůbec učit a žít. Jak tohle dopadne?

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Teplic, kterou tvoří Sabina (27), Martina (34) a Tadeáš (6). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (36), Michalem (28), jejich šesti dětmi Nellou (4), Adrianou (12), Diegem (16), Jennifer (12), Charlotou (10), Selmou (8) a švagrovou Alžbětou (37), kteří žijí v Brně.

Sabina s Martinou se znají dva roky, obě ženy měly dříve vztah s muži, ale postupem času zjistily, že to nefunguje.

Na problémy narazí Sabina i v Markétině domácnosti. Konkrétně ji zarazí stav dětského pokoje, který se rozpadá a je v něm špína a nepořádek. „Tak tady ten šuplík ani neotevřeš, protože je ruplej zespoda. Takhle se tady válí učení, sešity prostě všude. Jak se ty děti teda učí?“ podivuje se Sabina v dětském pokoji, ve kterém je nepořádek.

„My jsme vždycky museli mít uklizený sešity, učebnice zvlášť, tady mezi tím jsou i deodoranty,“ dodává s tím, že se jí nelíbí ani zaprášený parapet nebo malovátka na psacím stole. „Všude samý šminky, ale učení jako nikde, no,“ kroutí hlavou Sabina.

Sabina v náhradní rodině pozná, že starat se o šest dětí je opravdu náročné, nicméně svou roli zvládne na jedničku. Děti si ji dokonce moc oblíbí. Markéta má podle Sabiny rezervy ve výchově svých početných potomků.

Mohlo by vás zajímat

Další články