Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nechutně zazobaný páreček je senzací Instagramu. Podívejte se na ten luxus do fotogalerie!

Lidé jejich sídlo často srovnávají s vilou Playboye. Pár se však
takovým nařčením brání.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie
Manželé Yottovi bydleli v Německu, kde pro jejich pompézní životní styl neměl nikdo pochopení. Přestěhovali se proto do Mekky všech boháčů - Los Angeles. A život zde neopomínají pravidelně dokumentovat na společném Instagramu.

Uživatelé Instagramu zkrátka milují boháče a jako diví lajkují fotodokumentaci jejich okázalého a hýřivého života. Novými hvězdami mezi milionáři je Bastian a Maria Yottovi.

Na účtu pojmenovaném Yotta Life přináší pravidelně střípky ze svého „Yotta života“, který je plný luxusu, sexy žen a divokých večírků. Ale také třeba motivačních textů.

Bastian Yotta sám sebe popisuje jako člověka, jenž se z takřka ničeho dostal až na vrchol, a dopomoci k tomu chce i ostatním. Své jmění nabyl v byznysu s posilovacími stroji, působí ale také jako osobní kouč.

Rád pobývá ve společnosti žen a netají se tím, že ho k podobnému způsobu života inspiroval seriál Pobřežní hlídka. „Měl jsem vizi, kterou jsem převedl do reality – stvořil jsem si svou vlastní Baywatch a moje přítelkyně je ještě žhavější než Pamela Anderson,“ říká.

Že mu jeho životní styl měsíčně z konta odečítá až sto tisíc dolarů, mu vůbec nevadí. Vrásky mu nedělají ani nákladné party: „Je mi fuk, kolik peněz za večer utratím – deset nebo dvacet tisíc dolarů, nestarám se o to. Beru to jako investici do štěstí mých hostů, takže jakýkoliv finanční obnos se jednoznačně vyplatí.“

A jaké má plány do nejbližší budoucnosti? „Mým cílem je stát se miliardářem a tomu už jsem také na dobré cestě, stačí mi jenom dva další roky. Pak možná začnu uvažovat o rodině.“

Související články

Další články