Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nechutné video: Narkomana nechtěli pustit ke krásné recepční, tak začal před dveřmi zuřivě onanovat!

Dvacetiletý mladík ze Slovenska chtěl vyznat lásku krásné recepční v luxusním plzeňském hotelu. Jeho úmysl mu ovšem překazily prosklené dveře, které byly zamčené. Tak se rozhodl, že mladou dívku naláká na svou mužskou pýchu, a začal před dveřmi zuřivě onanovat. To ale neměl dělat!

V pondělí o půl třetí ráno měli v plzeňském hotelu Rous opravdu o zábavu postaráno. Dvacetiletý Slovák se potuloval centrem Plzně, když ho náhodou zaujala nádherná recepční luxusního hotelu. Mladík se tedy rozhodl, že využije své šance, a chtěl okamžitě sympatické slečně vyznat lásku z očí do očí.

Jenomže jeho romantický počin mu překazily zamčené vstupní dveře. Slovák si z toho ovšem nedělal hlavu a rozhodně se nenechal jen tak odbýt. Zůstal za prosklenými hotelovými dveřmi a na recepční vytáhl svou mužskou chloubu.

Evidentně chtěl slečně ukázat, oč přichází, když jej nechce pustit dovnitř. Aby toho nebylo málo, muž začal zuřivě onanovat. To už bylo na mladou slečnu příliš a zavolala policii. Jakmile rozvášněný Slovák uviděl přijíždějící policii, dal se okamžitě na útěk.

Přivolaná policie výtržníka chytila nedaleko hotelu a při prohledávání u něj našla injekční stříkačky a další potřeby pro uživatele pervitinu. Podle portálu Krimi-Plzeň.cz se Slovák bránil a nechtěl nic přiznat. „Já tam neonanoval. Já se tam chtěl jenom vyčůrat.“

Mohlo by vás zajímat

Další články