Informace o tom, že by se měl Vojta Dyk (29) údajně podle Rytmu života scházet s o několik let mladší dívkou a podvádět tak Tatianu Vilhelmovou (36), vyvolala u veřejnosti obrovskou vlnu emocí.

A jak se ukázalo, většina Dykových fanynek stále nemůže překousnout, že se jejich idol v tak mladém věku zamiloval do starší herečky a ještě si s ní dovolil udělat dítě! O Vilhelmové, která v branži nepatří mezi úplně oblíbené, tvrdí, že vypadá jako Dykova matka, že se k němu nehodí a když byl Vojta bez ní, byl mnohem pokornější. Manýry prý získal pod vlivem Vilhelmové.

Naposledy se o jeho výmyslech zmínil režisér pohádky Tři bratři Jan Svěrák, který pro Super.cz prozradil, co všechno bylo potřeba, aby Dyk ze sebe na place vydal to nejlepší. „Vojta Dyk je trochu složitej, než se dostane na plac. Jak je přeci jenom hvězda, je zvyklý, že si ten svůj prostor musí vybojovat. Chce takovou a makovou pracovní dobu, tolik dní přesně a karavan. To vše si nadiktuje. A to štve,“ řekl Super.cz Svěrák, který na hvězdu samozřejmě nemohl jenom „naplivat“, a tak rychle doplnil, že je Vojta na place zábavný, milý a září.

Teď se uvidí, jestli Vojtovy manýry budou po boku Vilhelmové nadále růst do nebeských výšin závratnou rychlostí nebo se talentovaný herec zase vrátí zpátky na zem.