Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nechutné triky na Jágra. Vyděrač po něm chtěl peníze. Reakce Jardy vám vyrazí dech

Je dobře, že to Jarda zaspal…
Zdroj: archiv
To, co náš fenomenální hokejista Jarda Jágra zažívá v posledních dnech, za svou letitou kariéru ještě nezažil. Stal se obětí nechutného vydírání, kdy po něm neznámí lidé požadovali padesát tisíc za fotku, kde spí vedle rádoby no name modelky Katky. O částce 50 000 Kč píše Blesk.cz. Reakce úspěšného sportovce vám vyrazí dech.

Výhrůžky, vydírání a pomluvy. Tohle si snad ani Jaromír Jágr (43) nezaslouží. Dobře, ven se dostala fotka, jak spí vedle nějaké neznámé nány, která se evidentně chtěla pochlubit svým největším zářezem „ve své kariéře“. Ale vždyť Jarda je svobodný muž, tak proč by se nevyspal s nějakou buchtou z Horní Dolní, která má být podle našich informací značně veselé děvče a má ještě tu drzost se nazývat modelkou.

Nemůžeme dokázat, že v tom má zrovna prsty slečna Kateřina, že to byla ona, kdo rozesílal fotku spícího Jardy. Ale přece rozumný člověk by si nefotil selfie s někým, kdo spí a o focení evidentně neví. A to snad ani v případě, že byste v posteli měli UFO.

Naštěstí je „Džegr“ rozumný člověk a bere to vše s humorem. Tak co mu jiného zbývá, ale postavily se za něj i celebrity, které známé selfie parodují. Sám hokejka si dal na svůj profil na Facebooku velmi vtipnou odpověď. Jen se podívejte, jak tuhle opravdu zbytečnou záležitost okomentoval. To se potrháte vážně smíchy.

Související články

Další články