Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nechutné! Tahle zmalovaná žena s propadlými tvářemi je ve skutečnosti sexy muž!

Jared Leto se obětoval pro roli.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Hollywoodští herci nejsou jen rozmazlené hvězdičky, které samou slávou neví co by. Někteří z nich kývnou na nabídku zajímavé role, kvůli které musí něco vydržet. A nejde jen o sestřih nebo barvu vlasů. Často se jedná o výrazné přibírání nebo naopak drastické hubnutí.

Jedním z těch, co vyznávají Stanislavského metodu herectví, je i Jared Leto (41). Ten kvůli roli travesti umělce umírajícího na AIDS ve snímku The Dallas Buyers Club musel během měsíce zhubnout do stavu podvýživy. A že se připravoval opravdu poctivě, můžete vidět i na naší fotografii.

Stanislavského metoda je pojmenována po ruském herci, podnikateli a divadelním režisérovi Konstantinovi Sergejeviči Stanislavskému. Herce, které dostal na starost, začal tvrdě trénovat. Jestli chtěli být herci, museli to skutečně umět dokázat. Pokud nezvládli tvrdou a kvalitní přípravu na roli a následně její perfektní odehrání, nemohli si říkat herci. Pilováním této metody se Stanislavskij zabýval celý život a dalšími známými herci, kteří ji praktikují, je například Daniel Day-Lewis (55), Christian Bale (39) nebo zesnulý Heath Ledger (†28).

Související články

Další články