Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nechutné praktiky sekty Děti boží: Když mi byly tři, provdali mě za pedofilního vůdce

Serena Kelly: Vůdce Dětí Božích David Berg se se mnou oženil, když mi byly 3
Zdroj: Pixabay
Kult

Máma měla k pedofilnímu vůdci blízko, když mi byly tři roky, provdali mě za něj. Denně mě znásilňovali, mámu jsem skoro neviděla, řekla, že když jí Bůh poručí, klidně mě zabije. Dalším dětem svítili do očí i jinak je týrali, líčí Serena Kelly (38), které se podařilo vymanit ze spárů jedné z nejkrutějších sekt - Dětí božích.

Znásilňovali mě, protože jsem vůdci řekla: dědo

Serena Kelley (38) se narodila do jedné z nejproslulejších sekt vůbec. Když jí byly teprve tři roky, provdali ji za tehdy sedmašedesátilletého vůdce Davida Berga. Ten byl známý jako Král David, Mojžíš nebo Otec. V sedmdesátých letech vedl sektu pod názvem Děti boží. Berg mimo jiné hlásal, že se blíží apokalypsa.

"Moje máma byla v úzké skupině věřících, kteří se kolem Berga pohybovali. Když otěhotněla, vybral pro mě jméno Mary Dear. Sexuální zneužívání začalo už v brzkém věku. Zatímco kolem probíhaly orgie, já se učila plavat v bazénu, byly mi dva roky a Bergovi jsem se odvážila říct: dědo. V tu chvíli mě zbili a jak muži, tak i kluci mě sexuálně zneužili. Pro mě to byla běžná součást dne, stejně jako pro ostatní děti," vzpomíná Serena. Pak byla poslána za dalšími ovečkami z kultu zla do Japonska, kde probíhalo další týrání.Máma mi řekla, že mě klidně zabije

"Tam jsem viděla děti, které cvičili do Boží armády. Čtyři hodiny stály v naprosté tichosti, zatímco jim světly svítili do očí. Někteří omdlévali hlady. S matkou jsme neměly prakticky žádný vztah. Vzala mě třeba na pláž, abych si hrála, zároveň mi ale s klidem řekla, že kdyby jí Bůh řekl, ať mě zabije, klidně by to udělala," popsala své děsivé dětství deníku The Sun. Pedofilní vůdce kultu David Berg zemřel roku 1994, když bylo Sereně 11.

"Ostříhala jsem si vlasy a nosila volné oblečení, což bylo zakázáno, ale zase mě pak muži méně znásilňovali, protože jsem vypadala ošklivější," dodala. Sereně se z kultu nakonec podařilo uniknout a teď žije normální život. Alespoň se o to snaží, potýká se totiž s depresemi a poruchami příjmu potravy. Její biologický otec, matka a sestry prý sektu opustili také, k Sereně se ale nemají. Fanatická víra rodinu rozbila na kusy.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy