Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nechutně obézní fanynka Pobřežní hlídky musela rapidně zhubnout. Proč?

Meredith Prince před a po hubnutí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií

Meredith Prince je typická seriálová fanynka. Odjakživa obdivuje své hrdiny z Pobřežní hlídky a vždycky si představovala, že bude v seriálu hrát a běhat taky po plážích v maličkých červených plavečkách.

Jenomže realita je většinou někde jinde a Meredith sice trávila se svými hrdiny veškerý čas, ovšem u televize a s plnou mísou pochutin. Takže není divu, že se nakonec projedla až k šílené obezitě, která zaváněla těžkými zdravotními komplikacemi, a jejích 159 kilo hrozilo infarktem.

Mladá dívka si byla vědoma toho, že je něco špatně, ale sama to zvládnout neuměla. Přihlásila se proto do oblíbené reality show, kde obyčejní lidé procházejí velkými změnami − od hubnutí až po plastické operace. Po vyslechnutí jejího příběhu dostala od produkce dárek – s hubnutím jí pomáhala Nicole Eggert, bývalá hvězda Pobřežní hlídky, která sama musela projít velkou váhovou změnou poté, co v těhotenství velmi přibrala.

S Meredith se spolu pustily do boje s přebytečnými kily a šiky vizážistů a lékařů vrátily dívce zpět status krásné ženy. A od Nicole má slíbeno, že pokud ještě zhubne, nebo si alespoň svou váhu udrží, bude součástí akcí spolu s hvězdami Pobřežní hlídky. Teď jen doufat, že nějaké ještě budou…

Související články

Další články