Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nechutná závist v Prostřenu: Jak buranský řezník Radek potrestá Andreu za hezké bydlení?

Ani poslední Prostřeno tohoto týdne nebude kvůli Radkovi klidné. Páteční večeře se koná u maminky Andrey v rodinném domě. Všem se její domov líbí a užívají si to. Kromě Radka, samozřejmě. Ten se jenom rozhlédne po jídelně a začne kibicovat.

„Je to přepych, na mě je to moc komfort,“ začne formulovat své myšlenkové pochody, které nikoho u stolu nezajímají. „Já jsem obyčejnej dělník, kterej dělá těmahle rukama,“ máchá řezník Radek opět pěstmi a důležitě ukazuje svoje mozoly. Přitom o minulosti hostitelky nic neví a chová se k ní jako k vydržované paničce.

Samozřejmě nezapomene dodat, že on vůbec nezávidí. Jenom je to na něj moc luxusní. Hostitelce Andree, která se chtěla ukázat v tom nejlepším světle, samozřejmě svými hlody zkazí celý večer. Nakonec se Andrea ještě pomalu omlouvá za to, že bydlí v hezkém domě!

„Nejsem povinna se mu vyzpovídat, kde jsem na to vzala,“ říká rázně Andrea, která se živila i jako recepční, sekretářka a servírka.

Související články

Další články