Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nechutná Výměna manželek: Špína, nulová hygiena a krvácející dásně nebohých dětí!

+ Další 2 fotografie
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme, jak si poradí temperamentní Petra v pro ni zanedbané rodině s dětmi bez základních hygienických návyků a jak zvládne laxní Marie zatěžkávací zkoušku ve zcela běžné domácnosti.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Libochovic, kterou tvoří Marie (34), Marian (31), Martin (9) a Maruška (6). Na druhé straně se seznámíme s Petrou (43), Dušanem (38) a Laurou (13), kteří žijí v obci Velká.

Rodina z Libochovic bere Výměnu manželek jako poslední šanci na záchranu jejich vztahu. Pokud se nic nezmění, je Marian rozhodnut Marii opustit. Podle jeho slov manželka málo uklízí a není důsledná ve výchově dětí.

O tom se na vlastní kůži přesvědčí i náhradní manželka Petra. Ta bude naprosto šokovaná z toho, že si děti pravidelně nečistí zuby a ani to neumí. Každodenní sprcha v této rodině rovněž není pravidlem. Navíc většina oblečení je špinavá a řada věcí jim chybí. Změní Výměna manželek Mariin přístup k rodině?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články