Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme mohli vidět rodinu ze Sebuče, kterou tvoří Věra (29), Daniel (42) a synové Dáda (5) a Míša (2). Na druhé straně jsme se seznámili s Ivetou (32), Ottou (35), synem Matyášem (7) a dcerou Ivčou (11), kteří žijí v Ostravě.

Tato Výměna manželek se nesla v duchu velkého kontrastu. Iveta žije s podnikatelem, který má velmi prosperující firmu, v novém, luxusně zařízeném domě. Věra s rodinou bydlí na absolutní samotě ve velmi starém domě, který postupně dávají dohromady.

Jejich domácnost navíc čítá hromadu zvířat, přes prasata, slepice, králíky, tak i hady a potkany. Všude je navíc hromada bahna. Iveta si deset dní v takových podmínkách rozhodně neužila. Další věc, přes kterou se nepřenesla, jsou hygienické návyky náhradního manžela.

Daniel byl takový typický lesní muž, který nemá ani páru o normálním životě v civilizaci. Prakticky mu je všechno jedno a mezi osmi očima mu jeho náhradní manželka spolu se svým opravdovým mužem sdělili, že obě děti vychovává jako Tarzany někde v džungli.

Manžel Daniel šokoval mimo jiné i tím, že když přijde domů, tak se nezouvá a po bytě chodí ve venkovní obuvi. Jeho názory byly jednoduché a velmi zcestné.