Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nechutná Výměna manželek: Lucie se bude muset poprat se zápachem moči

+ Dalších 5 fotografií
V dnešní epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Trhových Svinů, kterou tvoří Aneta (28), Lukáš (28) a Ondřej (6). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (26), Zdeňkem (28), Viktorií (4), Eliškou (6) a malým Zdeňkem (20 měsíců), kteří žijí v Kbelanech. Pořádné peklo zažije náhradní maminka Lucie, která poputuje k rodině do Trhových Svinů. Tříčlenná rodina totiž žije v 1+kk a v tomhle malém prostoru chová deset zvířat. Maminka Lucie se doslova zděsí, když vejde do bytu a ucítí zápach moči.

Dnešní Výměna manželek bude stát opravdu za to. Už je takovým pravidlem, že v každém díle reality show se objeví nějaký bizár, který je pro zbytek diváků naprosto nepochopitelný. Tentokrát zažije pořádný šok náhradní maminka Lucie, která zavítá do Trhových Svinů.

Záhy poté, co Lucie vejde do svého nového bytu, ve kterém bude muset strávit deset dní, tak jí úsměv na tváři ztuhne. Rodina, kterou tvoří kromě maminky Anety ještě tatínek Lukáš a syn z prvního manželství Ondřej, totiž žije v 1+kk a v něm má deset zvířat.

Přesněji se tedy jedná o tři psy, tři morčata, tři králíky a do toho ještě kočka. Co ale náhradní maminku zarazí ještě víc, je zápach moči, který se line po celém bytě. Něco tak nechutného maminka Lucie snad nikdy nezažila. Jak se s tím popere?

Související články

Další články