Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nechutná Výměna manželek: Jen projde a smrdí jako tvaroh, je to degeš, říká náhradní muž o Ivetě

Výměna manželek byla opět pořádná podívaná.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
výměna manželek

Ve středeční Výměně manželek se obě vyměněné manželky jmenují Iveta. Uvidíme, jak si upovídaná "první" Iveta z města poradí v malém domku s rodinkou, která si nenechá nic líbit, a jestli se dokáže "druhá" Iveta přizpůsobit životu v centru města se submisivním tatínkem a malými dětmi.

V nové epizodě Výměny manželek se setkáme s partnery, kteří žijí v Jablonci nad Nisou, Ivetou (42), Davidem (34), Davidem (8) a Terezkou (2). Rodinu do Výměny přihlásila Iveta, tvrdí, že je na všechno absolutně sama. David ji s ničím nepomůže a ani se nestará o děti. Kvůli tomu se oba partneři často hádají. Iveta doufá, že Výměna jejich vztah zlepší.

Na druhé straně se poznáme s Ivetou (33), Janem (36), Annou (12) a Anežkou (8), kteří žijí ve vesničce Brzice. Honza je velmi žárlivý člověk a dokáže bezdůvodně udělat obrovskou scénu. Iveta od Výměny očekává to, že si jí ostatní členové rodiny začnou více vážit.

Tato epizoda Výměny manželek se neponese ve zrovna poklidném duchu. Obě manželky budou mít od samého začátku s něčím problém, ať už je to výchova dětí, nebo nepořádek.

Smrdí jako tvaroh

Zanedbanou domácnost bude řešit hlavně Iveta ve své náhradní domácnosti ve vesnici Brzice. Doslova prohlásí, že je jí ze všeho na zvracení. Vše se navíc vyhrotí tím, když si na těle najde několik štípanců. Dokonce se rozhodne vyhledat lékařskou pomoc, jestli ovšem šlo o kousnutí od štěnic, není jasné.

Iveta se s náhradním manželem baví, že je dost možné, že jsou kousance právě od štěnic. Ten s ní nesouhlasí, protože má kousance jen ona a osočí ji z nedostatečné hygieny. Ivety se to dotkne a odchází. Toho využije náhradní muž, který už má na Ivetu jasný názor. "Konečně se ji zbavíme. No je to z její hygieny, jde to na ní vidět. Vždyť ona jenom projde a smrdí jako tvaroh. Nechci být sprostý, ale to u mě není ženská, ale degeš," uzavře. Dojde k předčasnému ukončení desetidenní výměny?

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Další články

Nejnovější kauzy