Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

NECHUTNÁ Výměna manželek: Dům, ve kterém žijí snad PRASATA, a tchyně na ZABITÍ!

+ Dalších 8 fotografií
Už ve středu nás čeká další pokračování oblíbené reality show Výměna manželek. Tento díl bude opět specifický a hodně nabitý emocemi. Na jedné straně se bude muset náhradní maminka Alena vypořádat s naprostým nepořádkem. A na straně druhé bude aktérka Míla, kterou čeká šok v podobě tchyně, která má ke všemu co říct.

Tahle Výměna manželek bude stát opravdu za to. Na jedné straně bude třiačtyřicetiletá Alena spolu s manželem, dvěma dětmi a svojí maminkou Libuškou, kterou bude náhradní mamince čert dlužen.

Na straně druhé se do výzvy pustí pětačtyřicetiletá Míla s třemi dětmi a manželem. Rodina Míly se zdá být ze začátku naprosto idylická Do Výměny manželek se přihlásili proto, že jako rodina neustále drží pospolu a ještě nikdy nebyli od sebe na tak dlouhou dobu, a tak si chtějí vyzkoušet, jaké to bude.

Kdežto rodina Aleny prochází velkou krizí. Až po svatbě totiž zjistila, že její manžel má obrovské dluhy a exekuce. Do reality show šla hlavně proto, aby si uvědomila, zda chce v tomto vztahu dále pokračovat.

Problém nastane ve chvíli, kdy Alena přijede do náhradního domu, kde se bude muset vypořádat s naprostým nepořádkem, ze kterého se téměř zhroutí. Všude špína a plíseň. Ale maminka Míla to taky nebude mít lehké, a to hlavně kvůli tchyni, která musí mít vždy poslední slovo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy