Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nechutná válka v rodině trenéra Říhy (†61): Táta vztah se Soňou dávno ukončil, útočí Miloš junior

Nechutná válka v rodině trenéra Říhy (†61): Táta vztah se Soňou dávno ukončil, útočí Miloš junior
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
Neshody v rodině
V rodině zesnulého Miloše Říhy to pořádně vře. Nejprve se jeho partnerka Soňa Obšutová (41) obávala, že ji příbuzní slavného trenéra nepustí na pohřeb, a nyní podle Miloše Říhy mladšího dokonce už nebyla nějakou dobu jeho partnerkou. Obšutová se ale brání a popírá, že by tomu tak bylo.

Soňa Obšutová tvořila s Milošem Říhou pořádně třaskavý pár. Může za to fakt, že hokejový stratég obdařenou blondýnku před několika lety přebral Jaroslavu Obšutovi. Pikantní na celé věci bylo, že slovenského hokejistu Obšuta vedl hned na několika svých trenérských štacích.

Zároveň Říha pro Obšutovou opustil svou ženu Alenu a odstěhoval se do slovenského Zvolena. Tím naštval nejen svou manželku, ale doslova rozzuřil svého syna Miloše mladšího. Ten vztah svého otce k o dvacet let mladší blondýnce nikdy neskousl a s uznávaným trenérem se nějaký čas dokonce nebavil. "To víte, že náš poměr vadil mnoha lidem a hodně z nich nás odsuzovalo. Proto jsem byla problém vždycky já nebo Miloš. Ale skutečnost je úplně jiná, než tvrdí lidé, kteří do toho ani neviděli," postěžovala si Obšutová pro Šport24.

K usmíření stále nedošlo

Miloš junior ale svůj odpor vůči Obšutové nepřekonal ani po smrti svého táty. Teď dokonce uvedl, že Říha se Slovenkou už nějaký čas nežil. "Rodina se ohrazuje proti tvrzení paní Obšutové, že by měla ještě cokoliv společného se slavným hokejovým trenérem. Jejich vztah definitivně skončil vzájemnou dohodou, a to již v minulosti," napsal v prohlášení Miloš Říha mladší.

Proti tomu se Obšutová ohradila. "Nikdo do našeho vztahu neviděl. A ani nikdo neviděl do toho, jak vážně byl Miloš nemocný. Je mi líto, ale nevím, kdo šíří takové informace. Je smutné, že lidé v takové těžké chvíli řeší úplné nesmysly," řekla Soňa Obšutová pro Šport24.

Pohřeb bude přístupný pro veřejnost

Těžko říct, kde je pravda, jasné ale je, že ani tak smutná událost jako Říhova smrt nedokázala oba tábory usmířit. Je tak pravděpodobné, že se Obšutová nakonec opravdu ani neukáže na pohřbu svého zesnulého partnera.

Smuteční obřad se má konat ve středu devátého září od 14 hodin v pardubickém krematoriu. Jak uvedla rodina, pohřeb bude přístupný pro veřejnost a hokejoví fanoušci jsou na posledním rozloučení vítáni.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy