Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nechutná sranda, která může skončit bolestivou SMRTÍ: Lidé hromadně vdechují KONDOMY!

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 5 fotografií
Svět už obletěly různé výzvy, z nichž na některé šlo reagovat pouze poklepáním na čelo. Ale internetové vody teď brázdí výzva vůbec nejšílenější. Nejenom, že je nechutná, ale zároveň nepředstavitelně nebezpečná. Řeč je o vdechování kondomu a jeho následném vytažení ústy. Tahle prasárna neskutečně frčí!

Sociální sítě v posledních týdnech nežijí ničím jiným, než nechutnými videi s kondomy Mladí si totiž vymysleli novou zábavu v podobě vdechování prezervativu. Ten potom za doprovodu dávení vytahují pusou.

Kromě toho, že je to hodně úchylné krácení volných chvil, jde zároveň o obrovský zdravotní risk. Řada aktérů kondomových videí si neuvědomuje, že se jim prezervativ může dostat i jinam než do úst.

Skončit mohou s kondomem třeba v nosní dutině či nosohltanu. Bude to hodně nepříjemné, ale přežijí. Zato v případě, že by se jim prezervativ dostal až do plic, by pravděpodobně velmi bolestivým způsobem přišli o život. A to ani nemluvíme o vážných alergických reakcích, které si blázni s potrefenými nápady mohou také způsobit.

Související články

Další články