Ahoj, moji drazí pornomilovníci! Povím vám dnes takový fakt podivný zážitek.

Ve středu jsem měla cestu do Německa a druhý den jsem měla jet domů. A neuvěříte, co se mi stalo ve vlaku. Vážně jsem z toho byla v šoku.

Když jsem jela vlakem z Mnichova do Prahy, tak jsem seděla v kupé s jednou starší paní. Pohoda. Jenže pak si k nám přišel přisednout jeden starší pár. Paní mohlo být tak přes padesát let a pánovi tak nějak podobně. Oba mluvili německy.

Seděli proti mně, chvíli si povídali. Nic mimořádného. Mezitím starší dáma s knihou usnula. A pak usnula i partnerka toho pána a začaly se dít věci. Pán vytáhl 50 eur a demonstrativně si je přendal z jedné kapsy do druhé. A koukal, co já na to. Dělala jsem, že si ho nevšímám. Pak znovu ty peníze vytáhl a začal je třít v ruce. Šustil s nimi a koukal na mě. Já dělala, že jako nic nevidím a nevnímám. A pak přišlo to nejhorší.

Dal si před sebe noviny a jednu ruku si strčil do kalhot. Normálně nekonečně dlouhou dobu si masíroval ptáka. V tu dobu už mi běžela po zádech husí kůže.

Jako jasně že v branži jsem toho zažila hodně. Ale aby proti mně seděl starší chlapík a pod novinami si drtil ptáka? Tak to jsem fakt ještě nezažila.

Pak si sedl na mou stranu a pokračoval. Uf.

Vysvobodila mě až jeho partnerka, která se začala probouzet. Tak si zase sedl k ní a přestal pohoňkávat.

Takže co z toho plyne? Zlaté letadlo! Do vlaku mě dlouho nikdo nedostane!

Mějte se krásně a pamatujte si, kdo šustí bankovkami a schovává ptáka pod noviny, většinou stojí v posteli za prd.