Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nechutná provokace šéfa hnutí Slušní lidé: Zdeněk Pernica vyhrožuje Hřibovi a Kolářovi likvidací

Nechutná provokace šéfa hnutí Slušní lidé: Zdeněk Pernica vyhrožuje Hřibovi a Kolářovi likvidací
Zdroj: archiv Zdeněk Pernica
Případ řeší policie
Předseda hnutí Slušní lidé Zdeněk Pernica vyhrožuje na sociální síti pražskému primátorovi Zdeňku Hřibovi a starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi likvidací. Na případ byla upozorněna policie, která se nevhodným žertem nyní zabývá.

Šéf hnutí Slušní lidé Zdeněk Pernica umístil v sobotu na sociální síť fotomontáž, kde vyhrožuje likvidací pražskému primátorovi Zdeňku Hřibovi (Piráti) a starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi (ODS) likvidací.

Na obrázku jsou zachyceni pražští politici s překvapenými výrazy a kolem nich je obklopené komando. V popředí fotomontáže je samotný Pernica a v ruce drží útočnou pušku. "Nevíte, kolik rublů je odměna? Přišel jsem kvůli koroně o peníze a potřebuju to nějak doskočit," napsal k příspěvku předseda strany Slušní lidé. V neděli pak Pernica příspěvek smazal a následně přidal stejnou fotomontáž, akorát cenzurovanou.

K novému příspěvku napsal i vysvětlení, že se jedná o žert. "Normální člověk pochopí, že je to humor a satira, i když se mu to třeba nelíbí," komentoval Pernica příspěvek, který později také smazal.

Nevhodného vtipu na sociální síti si všimla také policie, která se nyní případem zabývá. Podívejte se do fotogalerie na fotomontáž, kterou Zdeněk Pernica přidal.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy