Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NECHUTNÁ POMSTA: Adriana se zblázní a bude Eddiemu ničit život. Dojde dokonce k FYZICKÉMU NAPADENÍ!

Bude to masakr.
Zdroj: archiv, TV Nova
+ Další fotografie
O tom, že rozchod mezi Adrianou a Eddiem bude hodně bouřlivý, jsme vás již informovali. K uklidnění situace ovšem nedojde ani v dalších dílech Ulice. V seriálu se budou dít věci. Adriana se bude snažit Eddieho naprosto zničit!

Šárka Vaculíková (29) hraje v Ulici svoji roli opravdu skvěle. Proměnila se totiž ve zhrzenou ženu, která má po rozchodu s nevěrným přítelem jediný cíl – pořádnou pomstu. Eddieho vypakovala z bytu z minuty na minutu, ale to jí nestačilo.

Už ho stihla fyzicky napadnout, naházet na něj oblečení a také mu pořádně poničit pověst realitního makléře. Na jeho facebookové stránce ho pořádně pomluvila a ničí mu tak pracovní kariéru! Jednoduše se z něho snaží přede všemi udělat toho nejhoršího člověka na světě.

No tento týden to bude v Ulici opravdu hodně brutální a ještě se máme na co těšit. Je nejspíše jasné, že tihle dva se už k sobě nikdy nevrátí, ovšem jak to celé dopadne, bude ještě zajímavé. Bude se snad Eddie chtít odstěhovat z Prahy, aby utekl před Adrianou?

Související články

Další články