Monica Riley z Texasu se rozhodla, že se stane nejtlustší ženou na světě. Momentálně váží nějakých 320 kg, ale je odhodlaná dostat se až na téměř půl tuny. Její přítel, prodavač Sid Riley svou lásku v tomto cíli podporuje a denně jí vaří různá jídla a krmí ji trychtýřem, jako by byla nějaké zvíře.

Slečna si evidentně neuvědomuje, jaká rizika s sebou nese taková morbidní obezita. Kromě toho, že taková tloušťka jejímu tělu rozhodně neprospívá, tak již byly několikrát zaznamenány případy, kdy tělo člověka nezvládlo tak velkou váhu a prostě to vzdalo.

Nicméně pokud Monica dostane za pár měsíců rozum a uvědomí si, že tenhle „rekord“ je naprostý nesmysl, její cesta k „normální“ postavě bude opravdu dlouhá a namáhavá. Půl tuny se totiž nedá shodit lusknutím prstu.

Někteří lidé opravdu nevědí samou rozežraností, jak naložit se svým životem, a proto se často uchylují k takovým šíleným věcem. Snad Monica brzy pochopí, že tudy cesta ke štěstí nevede. A její přítel by ji v tomto zvláštním koníčku rozhodně podporovat neměl.