Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nechutná galerie uvnitř: Chce se stát nejtlustší ženou světa. Její přítel ji krmí přes trychtýř jako nějaké zvíře!

Na tenhle páreček je opravdu smutný pohled.
+ Dalších 7 fotografií
Monica Riley je holka z Texasu, která se rozhodla, že bude vynikat opravdu v bizarní věci. Chce se totiž stát nejtlustší ženou světa. Už nyní váží neuvěřitelných 320 kg, ale s radostí chce přibrat až na půl tuny. Když nemá rozum ona, měl by ho mít alespoň její přítel, který jí však v jejím rekordu fandí. Tohle prostě nepochopíte.

Monica Riley z Texasu se rozhodla, že se stane nejtlustší ženou na světě. Momentálně váží nějakých 320 kg, ale je odhodlaná dostat se až na téměř půl tuny. Její přítel, prodavač Sid Riley svou lásku v tomto cíli podporuje a denně jí vaří různá jídla a krmí ji trychtýřem, jako by byla nějaké zvíře.

Slečna si evidentně neuvědomuje, jaká rizika s sebou nese taková morbidní obezita. Kromě toho, že taková tloušťka jejímu tělu rozhodně neprospívá, tak již byly několikrát zaznamenány případy, kdy tělo člověka nezvládlo tak velkou váhu a prostě to vzdalo.

Nicméně pokud Monica dostane za pár měsíců rozum a uvědomí si, že tenhle „rekord“ je naprostý nesmysl, její cesta k „normální“ postavě bude opravdu dlouhá a namáhavá. Půl tuny se totiž nedá shodit lusknutím prstu.

Někteří lidé opravdu nevědí samou rozežraností, jak naložit se svým životem, a proto se často uchylují k takovým šíleným věcem. Snad Monica brzy pochopí, že tudy cesta ke štěstí nevede. A její přítel by ji v tomto zvláštním koníčku rozhodně podporovat neměl.

Mohlo by vás zajímat

Další články