Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Nechutná dohra Clashe. Během turnaje došlo ke rvačce s chuligány, na ulici tekla krev

Dramatický incident na Clashi: Příznivci Baníku napadli některé účastníky turnaje, na místě zůstala krev
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
policie

Sobotní turnaj Clash of the Stars se neobešel bez dramatického incidentu. Ten se ovšem neodehrál v hale, nýbrž před ní. Podle zjištění redakce eXtra.cz se na místo sjelo několik desítek výtržníků, kteří se vrhli na některé z účastníků Clashe. Došlo na velkou bitku, kde nechyběla krev. Na místě musela zasahovat policie. 

V sobotu se uskutečnil již osmý turnaj organizace Clash of the Stars, který nabídl mnoho dramatických momentů. O první incident se postaral Aleš Bejr, který v přímém přenosu napadl promotéra Jakuba Jíru. Chvíli před půlnocí pak došlo k potyčce přímo před halou, kde se desítky výtržníků, dle informací eXtra.cz údajně příznivců Baníku, vrhly na některé účastníky turnaje. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, na místě musela zasahovat policie.


Z videa, které má redakce eXtra.cz k dispozici, jde vidět, že před ostravskou halou zavládl totální chaos. Na místo dorazili chuligáni, údajně z řad fanoušků Baníku, kteří měli zaútočit na ty účastníky turnaje, kteří naopak podporují Slavii. "Jste normální, vy ostravský hovada? Přijde vám tohle normální?" pokřikoval na ně jeden z přihlížejících během incidentu.

Na místě zůstaly stopy od krve

O pár chvil později na místo dorazilo několik policejních vozů. Jakmile útočníci uslyšeli zvuky sirén, v tu ránu se rozprchli a zběsile utíkali pryč od haly. Jeden z účastníků Clashe byl poraněn a na zemi po něm zůstaly stopy od krve. Policie si následně místo ohledala a nafotila.


Incident se odehrál krátce před půlnocí. "Patnáct minut před půlnocí bylo oznámeno na linku 158, že před hotelem Clarion se nachází skupinka osob, mezi nimi dochází k slovnímu i fyzickému napadání. Vzhledem k tomu, že byla nejblíž hlídka u hlavního vchodu do Ostravar Areny, tak byla vyslána před hotel. Jakmile tam policie přijela, skupinka osob se dala na útěk a rozutekla se na menší části," sdělila policie pro eXtra.cz.

"Policisté zadrželi 32letého muže z Ostravy, který byl buď svědkem, nebo účastníkem incidentu. Testy na drogy a návykové látky byly negativní. Byly s ním zahájeny procesní úkony a zjišťuje se, k čemu došlo. Je důvodné podezření z naplnění skutkové podstaty přečinu výtržnictví. Zjišťuje se identita dalších osob a případně zranění osob," dodali policisté.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy