Vojta Dyk dostál ve Varech své pověsti dokonalého sobce.

Poprvé porušil zvyk a přijel bez NightWork, u kterých ho drží už jen sponzorská smlouva. Jinak s ním celá kapela nemluví, protože jí nedal letní termíny, nechodí na zkoušky a žije jen B Side Bandem, kde bere nesrovnatelně vyšší honorář. A klukům z jeho původní kapely muselo být hodně smutno, když Dyk na jevišti tradičně tajtrlíkoval s Macháčkem a Bartoškou, líbal Rupperta a přiváděl fanynky do extáze za zády s novou kapelou.

Matějem Ruppertem (35) se dokonce políbil a postaral se tak o jasnou medializaci. Zatím hošíci z NihgtWork doma hladoví, Dyk jim jasně ukázal, že už je nepotřebuje. A říct mu nemůže nikdo nic, chlapci naopak mohou být rádi, že s nimi Vojta odabsolvuje podzimní megakoncert, díky kterému budou mít chvíli na jídlo.

Dyk si Vary vůbec užívá. Díky miminku se mu konečně podařilo vyrazit někam bez své stíhačky Tatiany Vilhelmové (34), a tak nemusí Vary prožívat ve stylu „Dvojnásobné náklady, poloviční zábava“. Tak by to už mělo být pořád, protože podle předpokladů eXtra.cz se páreček příští rok v únoru rozejde, ale nikde to neříkejte, vždyť se mají v srpnu tajně brát a my už na ně s rozvodem…