Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nechtěný dárek pro Olgu Menzelovou: Do domu jí narazilo auto a vjelo až do koupelny

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
nehoda
Olga Menzelová (42) měla na Štědrý večer skutečně o zábavu postaráno. Na první pohled dramaticky vypadající nehoda, kdy vdově po Jiřím Menzelovi (†82) vjelo auto téměř do koupelny, se naštěstí obešla bez zranění. Olga na sociálních sítích informovala o nechtěném "dárku" pod stromeček a nakonec vše brala s notnou dávkou humoru.

"Auto jsem si k Vánocům nepřála. Ale stejně přijelo... jen Ježíšek zaparkoval poněkud razantně. Vzal to téměř rovnou do naší koupelny," napsala na sociálních sítích vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi a maminka tří dětí Olga Menzelová (42), načež připojila snímek auta, který jí naboural do rodinného domu.

Nehoda na první pohled vypadala dramaticky, ale nikomu se díkybohu nic nestalo. "Naštěstí se mu nic nestalo. Podezírám Jirku! To jsou přesně jeho fórky! Asi aby se nám moc nestýskalo....

Štědrý den, jak má být!. A do konce roku ještě daleko," dodala vtipně Olga a připojila koláž s narážkou na Menzelův film Vesničko má středisková, v níž se Rudolf Hrušínský "kochal".

Olga má tedy během Vánoc o zábavu postaráno a rozhodně nemůže tvrdit, že by se nudila. Lidé okamžitě Olgu zasypali slovy podpory. "No ty kráso. Jako vypadá to vtipně, ale chápu, že po těch přestavbách to vtipný není. Viděl bych, že v tom má prsty Jirka," píší lidé pod příspěvek.

Související články

Další články