Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nechte mě odejít do důchodu, prosí vysílený Miloš Zeman na Facebooku

+ Dalších 9 fotografií
Štědrý den se nám nezadržitelně blíží a v den narození Ježíška bychom měli myslet na staré a nemocné. Třeba i na Miloše Zemana (73). Nechme tedy našeho pana prezidenta odejít v klidu a míru na jeho milovanou Vysočinu a nechtějme po něm, aby byl znovu v čele naší země. Lid český pana Zemana miluje natolik, že se sociálními sítěmi dokonce šíří prosba za odpočinek.

Prezident Miloš Zeman (73) si získal lásku české veřejnosti na první dobrou, a to nejen svým vytříbeným projevem, ale i svým distingovaným chováním. Pokora a soudnost jsou jeho druhá jména. Láska k jeho manželce je tak silná, že odlesky žáru závidí i zamilovaní puberťáci.

Kdybychom měli vyjmenovat všechny jeho kladné vlastnosti, budeme tady ještě do Vánoc roku 2020. Nalijme si ale čistého vína. Pan prezident je starý, unavený, nemocný a zaslouží si odpočinek. Dopřejme mu tedy pohodlí u krbu na Vysočině a nechme ho dožít, jak si slušný člověk zaslouží. Nechme Miloše natáhnout bačkory a vzít si nějakou hezkou knížku do rukou.

Pravá láska lidu se pozná tak, že nechá svého hrdinu odejít z čela České republiky. A ruku na srdce, Milošovi zkrátka hodně dlužíme, a proto si zaslouží pochopení a pomoc. Sociálními sítěmi se tedy šíří naléhavá prosba určená všem občanům České republiky. Udělejte starému muži poslední radost a v lednu ho nevolte. Ocení to.

Související články

Další články