Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Nechováte si doma náhodou podobnou mrchu? Mrkejte na 8 psů, kteří jsou pěkně zákeřní!

Jasný vzkaz, co si myslí o svém páníčkovi.
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Psy všichni milujeme, jsou nám hrozně oddaní a vždycky jsou šťastní, když nás vidí, a je jedno, že to je jen proto, že nesete v tašce párek. Kdo by to byl do nich řekl, že i psi se mohou chovat jako pěkné mrchy?

Zatímco se většinou říká, že jen kočka má svou hlavu, těchto osm obrázků vás přesvědčí o tom, že ani pes není tak úplně dobrosrdečný tvor, který pro kousek masa a vlídné slovo udělá cokoliv.

Co vy vlastně víte, co dělají za vašimi zády, když zrovna nejste doma? Že by nikdy netýrali vaši kočku nebo dokonce člena své tlupy? A co ten roztrhaný domácí úkol, což je oblíbená zkazka ze škol, ale každý ze studentů, který měl kdy psa, ví, že sežraný referát do dějáku je krutá realita?

Zatímco jindy se lidé chlubí tím, jak se jim hezky pejsek stará o miminko nebo že bez svého pracovitého přítele nedají hlavně na farmách či v ozbrojených složkách ani ránu, tihle majitelé okamžitě udají na sociálních sítích své zlobivé mazlíčky, kteří se občas snaží tvářit provinile a někdy to prostě mají na háku a doslova se vám vysmějí do očí.

A když ne vám, tak aspoň té kočce.

Související články

Další články