Všechny ženy určitě vědí, že by se před spaním měly důkladně odlíčit, aby na jejich pleti nezůstaly ani stopy po řasence a tvářence. Pokud to však sem tam neděláte a jste líné jak vši, zaděláváte si na pořádný malér!

Nejenže je to opravdu nechutné usínat s nánosy make-upu, ale ráno stejně vypadáte jako rozpatlaná šmudla. Pokud to tedy děláte kvůli chlapovi, abyste byly ráno pěkné, tak je to ultra kravina. Co tím riskujete?

1) Zánět

Pokud usnete zmalované jako velikonoční vajíčko, tak si buďte jistá, že si ucpete bezvadně póry. A toho se velmi těžko zbavuje. Nedivte se tedy, že pak vaše pleť vypadá jak minové pole.

2) Řasy

Jestli jste chtěla mít vždycky řasy jako mrkající panenka a chodíte spát namalovaná, tak máte smůlu. S takovou vám dříve či později budou vypadávat řasy a budete jako při chemoterapii.

3) Granát

Špatně vyčištěná pleť nemůže dýchat, a proto zvětšuje své póry, jak jen to jde. Problém je, že už je neumí stáhnout do původní velikosti.

4) Řasenka

Nejen že vám mohou vypadat řasy a dostanete zánět a nechutné póry! Navíc jako bonus můžete dostat i zánět spojivek. Umíte si představit, jak budete vypadat, když se spojí tyto věci dohromady? To i Jack Rozparovač bude hezčí!