Krásné bílé zuby už nejsou jen předností celebrit, které za dokonalý úsměv utrácejí šílené peníze. Doba pokročila, a tak víme o levných způsobech bělení. Pokud se tedy nepyšníte zrovna dokonalými zuby, vyzkoušejte nějaký z našich tipů.

1. Jedlá soda s citronem

Dejte si do skleničky lžičku jedlé sody, šťávu z půlky citronu a tímto roztokem si po dobu 5 minut čistěte zuby. Jedlá soda vám dokonce odstraní zubní kámen, a tak dosáhnete opravdu dokonalého úsměvu.

2. Kokosový olej

Další možností, jak si vybělit zuby, je čistit si je místo pastou kokosovým olejem. Efekt je viditelný okamžitě, a tak se doporučuje si ráno zuby čistit pastou a večer olejem, uvidíte, že k bělicímu efektu dojde hned.

3. Jablko, špenát a jahody

Tyto potraviny by měly zaplnit lednice všem, kdo touží po zářivém úsměvu. Obsahují totiž bakterie, které ničí zažloutnutí, a tak si pamatujte, že jich není nikdy dost.

4. Citron s octem

Malá lžička octa se šťávou z půlky citronu dokáže své, ovšem mějte na paměti, že tento způsob ničí sklovinu, a tak proceduru provádějte maximálně jednou za měsíc. Jde ovšem o velmi účinný a levný způsob bělení.