Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nechci čáru, jdu rodit: Nestydatá Berenika Kohoutová je těhotná

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
těhotenství
Herečka Berenika Kohoutová (28) si pravděpodobně představovala oznámení svého těhotenství trochu jinak. Moderátor Jan Kraus (66) byl ale ve své středeční show mnohem rychlejší a okamžitě na herečku radostnou novinu prásknul. Nedalo se nic dělat a odvážná Berenika musela s pravdou ven. Čeká s přítelem Kryštofem prvního potomka.

Berenika Kohoutová patří mezi ty herečky, které se nebojí ukázat světu své odvážnější fotky. Zejména, když cestuje po světě, tak své fanoušky na sociálních sítích zásobuje dost žhavými fotkami. Tomu bude ale patrně konec.

Oblíbená herečka se totiž ve středeční show Jana Krause přiznala, že je těhotná. Kraus herečku nešetřil. Její těhotenství vybalil na diváky hned v úvodu. Berenika se přitom ještě nedávno nechala slyšet, že na potomstvo s novým přítelem Kryštofem nijak nespěchají.

Berenika v současné době hraje v muzikálu Šíleně smutná princezna a její další působení se neobejde beze změn. "V devátém měsíci už Šíleně smutnou princeznu hrát nebudu, to by bylo divné," dělala si legraci Kohoutová.

Související články

Další články