Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nechcete se už nudit v posteli? Zpestřete si sexuální život trochou zlobení!

hrátky
Zdroj: Facebook

Dopřejte si vzájemný výprask nebo zkuste lehčí sado-maso. Díky eXtra.cz se už v posteli nebudete nikdy nudit a ON nebude mít důvod vás vystřídat za jinou!

Muži mají rádi, když žena převezme iniciativu, začněte, milé dámy, třeba s tím, že svého partnera plácnete po zadku hned během předehry a laškovně mu sdělíte, že jste dneska "hodně zlobila". Napráskat vám může nejen páskem od kalhot, ale klidně i takovou něžnou věcí jako je jeho hedvábná kravata. Máte strach, že ho vyděsíte? Dopřejte si nejdřív láhev dobrého vína a sdělte mu, co byste chtěla v posteli zažít.

Možná vás to překvapí, ale mezi oblíbené techniky patří i jemné škrcení nebo fackování, ale s tímhle opatrně, na tohle se už partneři musí znát dlouho a dobře. Přiškrcování znásobuje sexuální prožitek, to je známá věc, ale proboha - ať to neskončí tragicky! Pocit mužské dlaně sevřené na něžném krku je pro mnohé ženy vrcholem slasti, mnohé totiž mají erotogenní zóny na šíji.

Jste už spolu sehraní a máte chuť jít dál? Někdo má touhu během vášně svého partnera uhodit, není to úchylnost, ale je to jen adrenalinové vybuzení. Tak proč se tomu bránit, pokud jste s tím oba srozuměni? Facka by měla padat otevřenou dlaní a přímo na tvář, abyste si neublížili. Pokud vám jedna stačila a další nechcete, prostě jeho ruku silou odtáhněte. Pochopí.

Hrajte si na někoho jiného. Běžte do baru každý sám a tam se "jako" potkejte. Normálně se seznamte, řekněte si svá jména, klidně i vymyšlená, pijte a bavte se spolu, jako byste se viděli poprvé. A nechte se sbalit, prožijte s ním sex na jednu noc a nejlépe v noci někam odejděte, pokud ještě bydlíte každý sám. Verze pro pokročilé - nasaďte si paruku a předstírejte prostitutku. Během seznamování si řekněte o peníze, nechte si zaplatit a v noci zmizte. Oba budete šokovaní, jak vám pocit jiných identit dodá nečekanou odvahu dělat věci, které byste normálně nedělali.

Běžte do sexshopu. Ne, není to trapné, že tam budete nakupovat. Prodavačka si o vás opravdu nebude myslet vůbec nic. Spíš vám bude závidět, protože sama na to beztak nemá odvahu. Hlavně si nevybírejte předimenzovaná dilda nebo futuristické tvary. To vás donutí v posteli spíše ke smíchu než k akci.

Využijte šatník. Nechte si na sobě během sexu ty nemravně drahé lodičky, navlékněte si krajkové rukavice nebo nesundávejte prádlo. Velice sexy je také kombinace pánské bílé košile, samozřejmě větší velikosti, a - světě div se - vlněných bílých ponožek. Ale mluvíme teď o huňatých podkolenkách z kvalitní vlny, které si shrnete na kotníky. Dělají krásná lýtka, a budete za lolitku, nikoliv za východoněmeckého pornoherce.

Hrajte si se svými kalhotkami. Už během předehry vám navlhnou a toho využijte. Když budete nad ním, prostě mu je strčte do pusy. A nesmějte se té představě, tohle dělá divy, muž totiž z nich ucítí vaši chuť. Verze pro pokročilé - obmotejte je kolem kořene jeho penisu, utáhněte a zavažte. Na stejném principu fungují erekční kroužky z obchodu, ale tohle je smyslnější verze. Případných poničených kalhotek nebude nikdy litovat.

Mluvte sprostě. Ano, je třeba si hned ze startu dohodnout pravidla, ale je to zaručené koření sexu. Ženy totiž vnímají více mužský hlas, a spíše než činy je dokážou rozvášnit slova. Řekněte partnerovi, ať vám dýchá vzrušením do ucha a sníženým hlasem šeptá špinavé řeči. Ucho je od toho, aby naslouchalo, ne aby vám ho někdo olizoval jako basetovi, takže pozor na to, pánové! Strkání jazyka do ucha je zaručený způsob, jak svou partnerku otrávit!

Související články

Další články