Pokud jste propásli jedinečnou možnost zhlédnout první díl reality show Štiky, udělali jste zřejmě osudovou chybu! Od pondělní premiéry se diváci nemůžou dohodnout, zdali to bylo vtipné a podle očekávání, nebo totální propadák a nuda.

Hodně si jich ale stěžuje na vulgaritu, aroganci a vzhled hlavní aktérky, matky Moniky Štikové, která hned v prvním díle předvedla nejen brutální hádku se starší dcerou Ornellou, ale také prozradila pikantní detaily ze svého manželství.

Lidé se ale bouří: „Já tam žádnou hvězdu neviděla. Jen peroxidové tři brady, které se kvůli zviditelnění za pár tisíc korun a upozorňování na sebe neštítí hulvátského chování a urážení vlastních dětí. Moniko, to není pravdomluvnost, co předvádíte. To je afektovaná hysterka, která nesnese jakoukoliv zpětnou vazbu. Kamery se o vás nezajímají proto, že jste mladistvá hvězda, co se konečně dostala na výsluní, ale proto, že se na vaší směšnosti dá vydělat! Jste sebestředná a sprostá materialistka, a ne milující matka. Ornella je rozumná, že vám vnuka do takového prostředí ani nepůjčuje. Evidentně vám není nic odporné,“ napsala jedna z mnoha divaček.

Podobných názorů naleznete na sociálních sítích spoustu a po zhlédnutí si zřejmě uděláte názor sami. Spekuluje se také, zdali je vše jen nahrané kvůli sledovanosti, nebo se jedná o reálné vyobrazení obou rodin. Co myslíte vy? Pokud vám tenhle klenot televizní zábavy unikl, můžete to napravit sledováním druhého dílu, vysílají ho příznačně na čarodějnice.