Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nechceme uřvanou peroxidovou nánu se třemi bradami! Diváci se už tři dny hádají kvůli Štikám

Zdroj: facebook
+ Dalších 44 fotografií
Premiéra reality show Štiky na TV Prima byla tedy něco! Rodiny Štikových a Koktových se hned v prvním díle do sebe pořádně pustily a postaraly se tak o pořádný rozruch a také nemilé komentáře od diváků. Nejvíce lynčují hlavu rodiny Moniku Štikovou.

Pokud jste propásli jedinečnou možnost zhlédnout první díl reality show Štiky, udělali jste zřejmě osudovou chybu! Od pondělní premiéry se diváci nemůžou dohodnout, zdali to bylo vtipné a podle očekávání, nebo totální propadák a nuda.

Hodně si jich ale stěžuje na vulgaritu, aroganci a vzhled hlavní aktérky, matky Moniky Štikové, která hned v prvním díle předvedla nejen brutální hádku se starší dcerou Ornellou, ale také prozradila pikantní detaily ze svého manželství.

Lidé se ale bouří: "Já tam žádnou hvězdu neviděla. Jen peroxidové tři brady, které se kvůli zviditelnění za pár tisíc korun a upozorňování na sebe neštítí hulvátského chování a urážení vlastních dětí. Moniko, to není pravdomluvnost, co předvádíte. To je afektovaná hysterka, která nesnese jakoukoliv zpětnou vazbu. Kamery se o vás nezajímají proto, že jste mladistvá hvězda, co se konečně dostala na výsluní, ale proto, že se na vaší směšnosti dá vydělat! Jste sebestředná a sprostá materialistka, a ne milující matka. Ornella je rozumná, že vám vnuka do takového prostředí ani nepůjčuje. Evidentně vám není nic odporné," napsala jedna z mnoha divaček.

Podobných názorů naleznete na sociálních sítích spoustu a po zhlédnutí si zřejmě uděláte názor sami. Spekuluje se také, zdali je vše jen nahrané kvůli sledovanosti, nebo se jedná o reálné vyobrazení obou rodin. Co myslíte vy? Pokud vám tenhle klenot televizní zábavy unikl, můžete to napravit sledováním druhého dílu, vysílají ho příznačně na čarodějnice.

Související články

Další články