Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nechce s vámi spát? Tohle je 5 důvodů, proč mají i muži "své dny"

Zdroj: Profimedia.cz

Tisíckrát parodované výmluvy žen o tom, že je bolí hlava, mají zrovna menstruaci nebo že jsou strašně unavené, by se daly stejně dobře parodovat i na druhé straně barikády.

Muži totiž také čas od času zrovna nepřekypují vášní a v sexu umí být neteční jak býčci před porážkou.

Pokud váš vztah jinak klape jak hodinky, ale vášeň jaksi hapruje, může být na vině 5 těchto důvodů.

1) Příliš stresu

Má váš muž náročné povolání? Věřte tomu, nebo ne, stres z práce mu může skutečně narušit jeho chuť k sexu s vámi a jeho sekretářka v tom může být úplně nevinně.

2) Příliš romantiky

I když to zní paradoxně, váš muž vás může tak moc milovat, že s vámi najednou nemůže spát. Je to většinou jen chvilková záležitost, ale mohla jste ho natolik rozněžnit, že se s vámi chce jen mazlit a povídat si... Kéž by jim tohle vydrželo, příště mu to připomeňte, až se na vás bude vrhat ještě v chodbě!

3) Příliš dominance

Pokud jste samostatná a dominantní žena, měla byste své postoje krotit především vzhledem k muži, kterého máte po svém boku. Pokud ho nepotřebujete k životu, bude mít pocit, že jej nepotřebujete ani k sexu.

4) Příliš pláče

Pokud před svým mužem příliš často pláčete, můžete tím nevědomky snižovat jeho chuť na sex. Muži jsou podvědomě naprogramováni, že chtějí ženu chránit, ale nevzbuzuje v nich sexuální touhu.

5) Příliš zodpovědnosti

Sex by měl být jedním ze základních pilířů vztahu, ale ne jeho kontrolovaným důsledkem. Krize přichází, pokud příliš úzkostlivě dbáte na všechna "protitěhotenská" opatření, nebo když naopak toužíte po dítěti. To si pak váš muž nepřipadá jako váš milenec, ale jako stroj na výrobu spermií.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články