Je tak nějak vlastně jedno, jakou barvu kůže měli muži, kteří v Hamburku, Kolíně nad Rýnem a zřejmě i Stuttgartu masivně obtěžovali a znásilňovali německé ženy. V první řadě je důležité najít pachatele a potrestat je. Pak budeme řešit, co tyhle muže k davovému bestiálnímu chování vedlo.

Daleko důležitější je ale položit si otázku, proč se německá policie na tohle sexuální běsnění dívala a tvářila se, že se nic neděje. Němci si nechali znásilnit ženy a 5 dnů se tvářili, že se vůbec nic nestalo!

Den po událostech psali policisté v Kolíně nad Rýnem hlášení ze silvestrovské noci. Napsali, že se nic nestalo! Že bouchlo pár dělobuchů, jinak byl ve městě klid.

Až 5 dnů po masivním útoku se německá veřejnost dozvídá, že jim policisté lhali. Že policie, kterou si platí Němci ze svých daní, je neumí ochránit a pak jim lže do obličeje.

Pár lidí naštěstí útoky natočilo na mobil. A pár menších bulvárních deníků se nenechalo zastrašit multikulti propagandou a záběry uveřejnily. Velká mainstreamová média mlčela další 3 dny, než se vedení velkých mediálních domů rozhoupalo k tomu, že taky něco tedy k tomu napíšou. Svět, kde „pravdu takovou, jaká je“, píše jen bulvár, je na tom dost špatně.

Znamená to, že velká média se bojí. A bojí se i policisté. Jedni se bojí psát, druzí se bojí vytáhnout obušek a pouta. Tenhle strach Německo rozkládá a rozloží. Němci si neumějí přiznat pravdu a schovávají se za řeči o krásné multikulturní společnosti. Německo nezničí přicházející uprchlíci, Německo zničí to, že přišlo o koule cokoliv dělat.

K němectví vždy patřila rozhodnost, chuť jít do rizika, síla… Jsou to aspekty, které provázely německou politiku, umění i filozofii. Události v Kolíně nad Rýnem a dalších městech ukazují, že k němectví začalo patřit také strkání hlav do písku a strach nazývat věci pravými jmény.