Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Nechali byste si do hrudi voperovat lebku? Tento nejpotetovanější muž se v bizarnostech vyžívá!

Mathew Whelan si nechal do hrudi voperovat silikonovou lebku.
+ dalších 2 fotografií

Lidé mají spoustu úchylek, ale tahle je vážně kuriózní. Nejpotetovanější muž v Anglii si nechal do hrudi voperovat silikonovou lebku. Bizarní kosmetická úprava bohužel není mezi mladými lidmi ojedinělá.

Dokázali byste si představit, že vám z těla vylézá lebka? Mathew Whelan ano. Nestačí mu, že platí za nejvíc potetovaného muže ve Velké Británii, svou „společenskou prestiž“ si chce zvýšit úchylným chirurgickým zákrokem, při kterém mu doktoři implantují silikonový míček s motivem lebky do hrudi. Implantát se musí uchytit v těle, kde ho pak hrudník vytlačuje ven. Výsledek je vidět nejdříve za rok. Celá sranda vyjde na v přepočtu 10 tisíc korun.

A jak taková úprava těla probíhá? „Hodně to bolelo. Měl jsem možnost použít znecitlivující mast, ale začal jsem bez ní. Řez nebyl tak zlý, horší bylo, když mi to do hrudi protahovali, to bylo utrpení,“ popisuje děsivý zákrok Whelan.

Muž začínal s tetováním už v 16 letech, protože mu jeho tělo přišlo dost nudné. „Lidé tomu říkají posedlost, ale je to životní styl. Vaše tělo je jako obraz visící u vás doma. Po nějaké době se s ním začnete nudit a chcete jiný,“ řekl nejpotetovaněj­ší Brit.

Mohlo by vás zajímat

Další články