Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nechala si udělat elfí uši i tetování na obličeji: Co ji inspirovalo a do čeho by rozhodně nešla?

+ Dalších 5 fotografií

Patří mezi první, kdo se u nás pustili do nevratných body modifikací. Své první tetování si nechala udělat ještě dříve, než dostala občanku, a brzy zjistila, že existují i jiné způsoby, jak své tělo vylepšit, než jsou jen obrázky. Nyní její tělo zdobí nejen četná tetování, ale i implantáty pod kůží, chirurgicky upravené uši a dokonce i magnetický čip. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídala o tom, co to vlastně je body modifikace a jaká byla její cesta ke spokojenosti s vlastním zevnějškem. 

Do pořadu eXtra Host přijala pozvání průkopnice v body modifikacích a tetování Míša, která je zároveň prvním člověkem v Čechách, který si nechal udělat elfí ouška. Kde našla inspiraci? "Mě k tomu dovedla zvířata. Líbí se mi jejich špičatý uši, čím špičatější tím lepší," prozradila v rozhovoru s naší redaktorkou Karolínou.

První tetování bylo na punk

Celá její proměna však začala tetováním. Kolik ji tenkrát bylo?„Když mi bylo necelých 15 let. Dřív nebyly salony, prostě to udělal týpek, který tetoval a cestoval od města k městu. Měla jsem to na hrozný punk, ale to bych neměla říkat. Vůbec se tím neřiďte,“ zavtipkovala na úvod. Dále prozradila, že první tetování byl obrázek škorpiona.

Bohužel už ho však na jejím těle neuvidíte. „Kdyby neměl slité nožičky, tak by byl i fajn. Už jsem ho ale přetetovala, i když toho dneska trošku lituju.“ A proč zrovna tohle zvířátko? „Možná protože ten tatér nic jiného neuměl. Ne teď vážně, už si to nepamatuju,“ smála se Míša, která už před časem pro web Tattoomania.cz uvedla, že nemá jednoho oblíbeného tatéra, má jich více.

Reakce rodiny a okolí

Co si budeme povídat, každého hned napadne, jak asi na její novou ozdobu na těle reagovali rodiče? „Strašně, vůbec se s tím nemohli smířit. Pamatuji si, jak mamka chodila a říkala, kdyby sis nechala vytetovat aspoň nějakou kytičku... Tak jsem pak přišla s ďáblem,“ prohlásila Míša. Většina lidí si nechává tetovat ornamenty, nápisy či motivy, které pro ně mají určitý význam. A mezi ně patří i česká elfka. „Tetování na obličeji jsou hodně spojené s mojí maminkou. I když tam nemám její jméno,“ prozradila.

Přeci jen rodiče se s vizáží svého dítěte jednoho dne smíří, jak ale na Míšu reaguje okolí? Setkává se s negativními komentáři? „Setkáváte se s pozitivními i negativními reakcemi. Samozřejmě si víc pamatuji ty negativní, ale nechci si stěžovat. Přijde mi, že u nás v Čechách jsou lidi nevychovaní.“ Jak to myslela? „V cizině se vám nestane, aby za vámi někdo přišel a řekl vám: No ty vypadáš. Nebo, že vás smečka chlapů vyhlásí na Václaváku. Jako ať se podívají, já bych se taky podívala, ale nepočítám už s tím, že na mě bude někdo sahat nebo mi nadávat,“ uvedla.

Modifikace

Kromě mnoha tetování a plastiky prsou má Míša i různé body modifikace. Kdy se s nimi poprvé setkala a co si nechala vytvořit jako první? „Poprvé jsem se s tím setkala v časopisech, knížkách a pak jsem to měla v práci v tetovacím studiu, kde kolega dělal těžké modifikace. A tam jsem je i podstoupila. První implantát jsem si nechala udělat na hřbetu ruky.

Míša dále prozradila, že jedna taková modifikace vyjde cca na 5 000 korun a může se hojit až půl roku. Nelze to však říct přesně, protože se každý hojíme jinak. Pak přišly na řadu elfí uši, které měla jako první v České republice. Jediná věc, do které by nešla jsou rohy. "To vím, že by mi neslušely," dodala.

Co všechno má na sobě extravagantní Míša pozměněné? A jaký má vztah k zavěšování se na háky? To a další se dozvíte ve videu!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy