Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nechala jsem si AKTIVOVAT TŘETÍ OKO: Jak se to dělá? Co mi to dalo? A proč do toho musíte jít i vy?

Nechala jsem si AKTIVOVAT TŘETÍ OKO: Jak se to dělá? Co mi to dalo? A proč do toho musíte jít i vy?
Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
+ Další 4 fotografie
NA VLASTNÍ TŘETÍ OKO: Hledáte správný životní směr? Chcete mít lepší telepatii a intuici? Nevíte kudy kam? Nechte si aktivovat třetí oko. Pražská kartářka Helen Stanku vám pomůže vydat se lepší cestou. Tento tajemný rituál prožila naše redaktorka Aneta na vlastní kůži. A co vaše třetí oko? Jdete do toho?

Každý máme bod mezi obočím v oblasti šesté čakry. Když spojíme ukazováčky obou rukou nad obočím, vidíme místo, kde máme třetí oko. Vnímavější lidé v tomto místě mohou někdy cítit i lehounké šimrání zevnitř.

Třetí oko má každý člověk, jde jen o to ho aktivovat. "Probuzená intuice přináší nesmírné dary. Existuje mnoho různých metod, od speciálního jídelníčku přes meditace po různá cvičení a stoje na hlavě. Já mohu také pomoci s poněkud jinou aktivační metodou. Rituálem otevření třetího oka," říká kartářka Helen Stanku.

Tak jsem ani já neváhala a podstoupila tento tajemný rituál, kdy mi bylo aktivováno třetí oko. Kdo by nechtěl mít lepší intuici i životní směr. Když přijdete ke kartářce Helen Stanku, nejdříve vám vyloží karty. Vidí v nich, na co je potřeba se v rituálu zaměřit.

Když jsem vešla do místnosti, kde se rituál měl odehrát, vůbec jsem netušila, co mě čeká. Místnost byla hodně tajemná, byly v ní pentagramy, svíčky, kameny a různé speciální věci, které jsem nikdy v životě neviděla.

Nejdříve mě kartářka Helen Stanku musela pročistit od všech negativních vlivů. Jak? Pomáhaly jí v tom ruce a vnitřní energie. Více poznáte osobně, když budete chtít tajemný rituál zažít na vlastní kůži.

Po tom jsem se cítila, jako bych létala. Cítila jsem obrovskou úlevu a spadl ze mě stres. Připadala jsem si šťastná a bezstarostná. Pak přišlo na řadu odblokování a následná aktivace.

Najednou mě začaly brnět ruce i nohy, měla jsem takový zvláštní pocit. Pocit úlevy a porozumění světu. A cítila jsem, jak mě něco malinko šimrá na kořenu nosu. Ze šimrání se stal tlak a musela jsem si na to sáhnout. Bylo to ono, třetí oko. Ani jsem tomu nemohla uvěřit, jak to bylo silné. Najednou jsem cítila tu obrovskou energii.

Od té doby, co jsem od kartářky Helen Stanku odešla, připadám si jako znovuzrozená. Lidi vnímám úplně jinak než předtím a pořád si sahám na kořen nosu a cítím to třetí oko. Chvíli si připadám jako Harry Potter, který se pořád dotýkal svojí jizvy. Prý to teď bude takový můj kompas a během dvou měsíců by se mi měl změnit život. Ne že bych si stěžovala, ale pozitivní změny uvítá snad každý. A telepatie? Každý by přece chtěl vědět, co si ten druhý myslí.

I když máte třetí oko aktivováno, nemusíme ho ale umět hned používat. "To je různé, co je pro někoho okamžitá záležitost, může jinému trvat i pár týdnů, než si začne uvědomovat, jak to funguje. Potom slýchám úžasné příběhy. Lidé jsou fascinováni schopnostmi, jaké získali," říká Helen Stanku. Díky aktivaci získáte nové nápady, vhled, silnou empatii a intuici. Dokážete si přivolat lidi, na které zrovna myslíte.

"Přinese vám to zlepšení a zkvalitnění života. Zlepšení v mezilidských vztazích. Osobních i pracovních. Vitalitu. Člověk se duševně zregeneruje. Vídám ty lidi po nějakém čase a je až nápadné, jak zkrásní. Přináší také neuvěřitelnou nápovědu. Je to taková ta zlatá muška, která vám našeptává to konání, které je pro vás prospěšné," uzavírá Helen Stanku.

Shrnutí po 24 hodinách od tajemného rituálu:

  • Třetí oko pořád cítím.
  • Hodně se zlepšila moje telepatie.
  • Mám lepší nápady.
  • Chce se mi pořád smát.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy