Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nechala dopis s mrazivým vzkazem! Ztracenou Elišku (14) hledal vrtulník, vrátila se

Čtrnáctiletá Eliška nechala dopis s mrazivým vzkazem.
Zdroj: Policie ČR
V Liberci probíhalo rozsáhlé pátrání po teprve čtrnáctileté Elišce Folprechtové, která se nepřišla do školy a odpoledne se nevrátila ani domů. Matka okamžitě zalarmovala policii, dívka totiž zanechala dopis s mrazivým vzkazem. Dívenka se ve večerních hodinách vrátila.

Aktualizace 9. října 2018, 21.56: Dívka se v pořádku vrátila domů, policejní pátrání bylo odvoláno.

Desítky policistů jsou od úterního odpoledne v pohotovosti. V Liberci pátrají po čtrtnáctileté Elišce Folprechtové, která se nevrátila domů. Do pátrání byl nasazen i vrtulník, muži zákona prověřují kamarády, spolužáky, známé, nemocnice, obchodní centra, taxíky, MHD.

Eliška je na tom psychicky špatně. Doma nechala dopis, ve kterém píše, že je špatná dcera. V minulosti nikdy nebyla pohřešovaná a nebyly s ní žádné problémy, jde o bezkonfliktní dív­ku.

Má na sobě barevnou sportovní bundu, atypické sportovní boty modré barvy s bílou podrážkou. Měla by mí u sebe tmavě šedý batoh. Nosí dioptrické býrle s výraznými černými obroučkami, má zelené oči. Je hubenné postavy.

Čtrnáctiletá Eliška měří 163 až 165 centimetrů a její zdánlivé stáří je 14 až 18 let. Policisté prosí všechny o pomoc při pátrání. Pokud máte o dívce jakékoliv informace, obraťte se na tísňovou linku 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články