Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nechal si udělat účes, jako nosí Ivan Bartoš. Vyrazili ho kvůli tomu ze školy!

Vidíte tam tu podobu?
Zdroj: thesun.co.uk/archiv
Tak tohle je fakt smůla. Jordan Waterfield (15) byl vyhozen ze školy za svůj účes. Nechal si totiž naplést copánky. Tento účes dost připomíná ten, který nosí předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. Odkud je mladík, kterého za tento výstřelek vyhodili ze školy?

„Chodí s tím do školy dívky, tak proč by nemohl můj syn?“ rozčilovala se Jordanova matka Trisha Jukes (34). Mladík byl dost šokován, když se po pololetních prázdninách vrátil zpět do školy, odkud ho poté vyhodili.

Mladík si nechal splést vlasy na horní části své kštice. Na stranách si nechal vlasy značně zkrátit. Vedení akademie v Tiptonu v Anglii s jeho účesem ale úplně nesouhlasilo. Trisha ihned volala do školy. Po telefonu jí bylo sděleno, že si má syna vyzvednout na izolaci.

Trisha sama studuje vysokou školu. „Nikdy jsem si ani nepředstavovala, že by škola mohla mít problém s Jordanovým účesem. Dívky taky nosí spletené vlasy, tak proč by to tak nemohl mít můj syn?“ řekla pro portál The Sun.

„Je dost velká škoda, že můj syn zameškal velkou část svého učiva jen kvůli svému účesu,“ zakončila Trisha. The Sun uvádí, že škola odmítla komentovat celou záležitost.

Naštěstí Ivan Bartoš nestuduje v Anglii, měl by s tím velké problémy.

Související články

Další články