Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nechal ji řídit i svoje fáro: Poblázněný Rytmus natáčí svoji Jasminu na každém kroku

Rytmus je zamilovaný až po uši.
+ Dalších 80 fotografií
Jako dvě hrdličky. Tak se chovají Rytmus (41) a Jasmina Alagič (28), kteří tvoří stále ještě čerstvý pár. Obzvláště Rytmusovi se z krásné moderátorky asi zavařila hlava, jelikož ji natáčí snad doslova na každém kroku. Nechal ji řídit svůj bourák a na Instastories zveřejňuje dlouhé záběry její dokonalé postavy.

Kdo by snad považoval poměr rappera Rytmuse a půvabné Jasminy Alagič jen za krátkodobou aférku, spletl by se. Vztah se jeví jako čím dál stabilnější, už jen proto, že ho hlavní dva aktéři vůbec netají. Zamilovaný Rytmus se zřejmě rozhodl, že bude téměř veškerý strávený čas se sexy moderátorkou dokumentovat, a tak ji natáčí.

Natáčí ji, jak řídí auto nebo jak stojí u zábradlí. Záběry její dokonalé postavy mohou u ostatních dívek způsobovat závist. Nad tím ale ti dva rozhodně nepřemýšlí, jelikož jsou ze sebe úplně mimo.

„Šťastný vztah budeš mít až tehdy, když budete oba dva stejně ujetý,“ píše sám drsňák u jedné z fotografií. Zdá se, že zaláskovaný páreček nás informacemi ze svého soukromí jen tak zásobovat nepřestane, což nám ale rozhodně nevadí.

Mohlo by vás zajímat

Další články