Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nechal ji na holičkách: Adéla Gondíková vyrazila do kina, na Langmajera čekala marně

+ Dalších 17 fotografií
Novomanželé
Ani ne tři týdny po svatbě už musí Adéla Gondíková (45) chodit sama do kina. Na manžela Jiřího Langmajera (53) sice před sálem několik minut čekala, šla na premiéru hororu Dětská hra s panenkou Chucky bez něj. Chvíli se tvářila kysele, nakonec si ale promítání užila po boku kamarádek.

Na čerstvě vdanou Adélu Gondíkovou (45) už nemá manžel Jiří Langmajer (53) čas. Od svatby přitom uplynuly teprve tři týdny. Přesto musela herečka a moderátorka na premiéru hororu s panenkou Chucky sama. Na drahou polovičku čekala před kinem marně.

Když zjistila, že se Langmajer neukáže, mávla rukou a podle přítomných fotografů si šla sama pro občerstvení. „Adéla Gondíková čekala na manžela Jiřího Langmajera před kinem, ten ovšem nepřišel, tak šla na premiéru hororu sama,“ uvedli fotoreportéři.

Naštěstí byly v kině i její kamarádky, po jejichž boku nakonec v sále usedla. Premiéru hororu s názvem Dětská hra si nenechaly ujít ani další celebrity, dorazila třeba rapperka Sharlota (22), vdova Andrea Pomeje (31) nebo zpěvák Michael Foret (32).

To na veselku Gondíkové s Langmajerem začátkem července sjela o dost větší plejáda hvězd. Na jejich ano a novomanželský polibek se dívalo na 300 svatebních hostů. Tak snad příště nenechá Jiří Adélu na holičkách a do společnosti už vyrazí zase spolu.

Mohlo by vás zajímat

Další články