Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Necelé 4 měsíce po porodu je opět sexy! Žhavá máma A.N.D.U.L.A ukázala zadeček k nakousnutí

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 16 fotografií
blogerka
Teprve za pár dní to budou 4 měsíce, co se Anetě Chovanové (28) alias A.N.D.U.L.E narodil synek Patrik. Známé influencerce v těhotenství narostlo bříško takové, že si někteří její fanoušci mysleli, že čeká dvojčata, a navíc jí snad jako každé těhotné ženě přibylo pár kilo navíc. O to obdivuhodnější je forma, do jaké se stihla dostat.

Internetová hvězda A.N.D.U.L.A si už od 9. února doma užívá přítomnost svého malého synka Patrika. Roztomilý vlasatý chlapeček jí dělá jen samou radost a známá influencerka ukazuje, že je ještě lepší mámou, než si mohl kdokoliv myslet. Kromě úklidu a péče o miminko totiž stíhá i péči o sebe samotnou, přičemž výsledky jsou skutečně vidět.

Ačkoliv většina známých blogerek se po porodu z Instagramu buďto úplně stáhne, nebo ho omezí na minimum, Aneta získala ještě víc fanoušků, než měla předtím. Jako matka totiž ukazuje, že jde stíhat všechno, co si člověk usmyslí, a že pokud péči o domácnost, dítě, psa i sama o sebe zvládá ona, která těsně před porodem opustila nevěrníka Františka Doležala, i ostatní to mohou dát. Zvláště pak je ale obdivuhodné její tělo. Takovou chvíli po porodu vypadat fantasticky jako ona, to by chtěla každá žena. Podívejte se do galerie, jak luxusní má Aneta zadek!

Související články

Další články