Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Nečekejte na úplněk, novoluní v Býku je také mocné: Nové zítřky se otevírají

Novoluní
O moci magického úplňku nikdo nepochybuje, ovšem síla novoluní je také veliká. Přestože nemá tajemnou energii, jeho síla je obrovská. V této fázi měsíce v novu nás však čekají nové začátky. Měsíc střídá své čtyři fáze a každá je pro nás velmi důležitá. Nalaďte se na změny!

Následující novoluní nás čeká toto úterý 15. 5. 2018, kdy luna dozraje do své fáze. Svou sílu bude mít ve znamení nových zítřků.. Při novoluní neboli novu bývají Měsíc a Slunce ve stejném znamení. Každé novoluní je však jiné, ovlivňuje nás jiný emocionální projev. To má za následek jedno z dvanácti znamení. Tentokrát to bude horkokrevný býk.

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu. Odhodit vše staré, co nás brzdí a začít znovu! Dejte si pozor na tvrdohlavost, která charakterizuje Býka. S touto vlastností se nikam neposunete.

Úterý v Býku nás bude nabádat k novým věcem. Zamyslete se nad svým životem a kam chcete, aby směřoval. Znamení Býka bude nabádat k novým projektům a úkolům. Pokud o něčem dlouho sníte, je na čase to zrealizovat. Změny se budou týkat majetku i peněz.

Pokud však nemáte zpracovanou býčí energii, je potřeba se s ní nejdříve vyrovnat. Přestat se rozčilovat nad tím, co nám nejde a začít přijímat život takový, jaký je. Nebát se změn. Jen tak se můžete posunout dále. A tato fáze měsíce vám s tím rozhodně pomůže. Stačí si na chvíli zapálit zelenou svíčku a přemýšlet o svém životě. Zklidnit svou mysl.

Měli bychom se soustředit na tyto oblasti: čelist, krk, chrup, uši, hrtan, mluvidla, šíje, štítná žláza. Vyhýbejte se průvanu a chladu.

Snažte se nerozčilovat, a nenamáhat svoje hlasivky. Jsou v těchto dnech velmi citlivé. Mohlo by se vám to ošklivě vymstít.

Mohlo by vás zajímat

Další články