Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nečekejte na úplněk, novoluní v Býku je také mocné: Nové zítřky se otevírají

Novoluní
 • O moci magického úplňku nikdo nepochybuje, ovšem síla novoluní je také veliká. Přestože nemá tajemnou energii, jeho síla je obrovská. V této fázi měsíce v novu nás však čekají nové začátky.
 • Měsíc střídá své čtyři fáze a každá je pro nás velmi důležitá. Nalaďte se na změny!
 • Následující novoluní nás čeká toto úterý 15. 5. 2018, kdy luna dozraje do své fáze. Svou sílu bude mít ve znamení nových zítřků.. Při novoluní neboli novu bývají Měsíc a Slunce ve stejném znamení. Každé novoluní je však jiné, ovlivňuje nás jiný emocionální projev. To má za následek jedno z dvanácti znamení. Tentokrát to bude horkokrevný býk.

  Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu. Odhodit vše staré, co nás brzdí a začít znovu! Dejte si pozor na tvrdohlavost, která charakterizuje Býka. S touto vlastností se nikam neposunete.

  Úterý v Býku nás bude nabádat k novým věcem. Zamyslete se nad svým životem a kam chcete, aby směřoval. Znamení Býka bude nabádat k novým projektům a úkolům. Pokud o něčem dlouho sníte, je na čase to zrealizovat. Změny se budou týkat majetku i peněz.

  Pokud však nemáte zpracovanou býčí energii, je potřeba se s ní nejdříve vyrovnat. Přestat se rozčilovat nad tím, co nám nejde a začít přijímat život takový, jaký je. Nebát se změn. Jen tak se můžete posunout dále. A tato fáze měsíce vám s tím rozhodně pomůže. Stačí si na chvíli zapálit zelenou svíčku a přemýšlet o svém životě. Zklidnit svou mysl.

  Měli bychom se soustředit na tyto oblasti: čelist, krk, chrup, uši, hrtan, mluvidla, šíje, štítná žláza. Vyhýbejte se průvanu a chladu.

  Snažte se nerozčilovat, a nenamáhat svoje hlasivky. Jsou v těchto dnech velmi citlivé. Mohlo by se vám to ošklivě vymstít.

  Mohlo by vás zajímat

  Další články