V desátém Zúčtování dostala nejvíc palců věštkyně Zdena (50). Jenže to by nesmělo opět jít o domluvenou taktiku několika soutěžících, kterým se prostě hodilo do krámu, že Zdena chce domů a ve Vile už ji to nebaví. To pěkně naštvalo moderátorku Terezu Pergnerovou, která soutěžícím vyčinila, že jsou už blízko k výhře a měli by o ni opravdu bojovat.

Asi čtvrt hodiny po Palcování se Tereza opět objevila na obrazovce a dost rozčileným hlasem poslala Zdenu, ať si okamžitě zabalí a jde domů. „Já vás obdivuju, že tam jste. Jak byste si mohli vážit sebe, kdybyste promrhali čas někoho, jako jsou diváci. Tady není prostor pro nikoho, kdo tuhle hru nechce hrát. Takže Zdena může jít domů a pak se ptám i ostatních. Zůstanou jen ti, co chtějí hrát. Je ještě někdo další? Může jít teď domů,“ pronesla Pergnerová. Výsledek Zúčtování zrušila a VyVoleným oznámila, že se uvidí opět ve čtvrtek. Ti tak nevědí, jestli se v jeden den odehraje jak Palcování, tak i Výzva.

Nečekaný zvrat samozřejmě nejvíc rozhodil ty, co svůj palec dali právě Zdeně. Jenže podle všeho to vypadá, že finále soutěže bude dřív, než se očekávalo, a tak si produkce opravdu nepřeje, aby vítěz výhru v hodnotě pěti milionů korun získal bez boje.