Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

Ondřej Novotný moderoval Survivor 2022
Zdroj: Se souhlasem Ondřeje Novotného
+ Další 3 fotografie
Survivor

V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 

Ondřej Novotný (44) se už vrátil z Dominikánské republiky, kde od ledna moderoval televizní show Survivor. Prozradil tím, že je natáčení u konce a vítěz nejdrsnější reality show je už pro všechny zúčastněné známý?

Pro diváky Survivor nekončí

Alespoň pro diváky show zdaleka nekončí. Na pár týdnů vysílání se mohou na televizních obrazovkách diváci stále těšit. Velké finále nás totiž ještě čeká!

Účastníci, kteří v soutěži vydrželi do konce, zatím na sociální sítě nic nezveřejňují. Mohli by, ač omylem, prozradit něco, co se diváci zatím nemají dozvědět. Moderátor Ondřej Novotný už ale stihl odtajnit, že Dominikánskou republiku opustil! Zda ráj opustili všichni účastníci, není jasné.

K situaci se vyjádřil účastník Tomáš Zástěra (42), který ze soutěže odstoupil kvůli svému zranění. “Tome, podle některých instastories Ondry Novotného prý Survivor už skončil. Je to pravda?” zeptal se Tomáše fanoušek. “Upřímně naprosto netuším. Nemáme o tom žádné informace. Ale vzhledem k tomu, že se mi ještě nikdo ze soutěžících neozval, tak pochybuji,” napsal. “Nebo mě nemají rádi,” dodal Tomáš.

Z jedné reality show do druhé

“Z jedné reality show do druhé,” zavtipkoval Ondřej Novotný na jednom ze svých stories mapujících jeho návrat do Česka.

Ondřej Novotný, manžel Renaty Langmannové (35) a otec jejich dcery Medy, je známý hlavně jako moderátor. Ondřejovou "druhou rodinou" je MMA organizace Oktagon, kde má hned tři role. Spolumajitel, promotér i komentátor.

Právě kvůli Oktagonu Survivor už jednou opustil. “Odskočil” si zamoderovat galavečer do Prahy a vrátil se na ostrov zase zpět. Tentokrát to vypadá, že ostrov opustil nadobro. Do Česka se vrátila i jeho manželka a dcera, které ho v Dominikáně doprovázely.

I nyní Ondřejovy kroky po opuštění ostrova mířily právě za Oktagonem. Během návratu z Dominikánské republiky si udělal malou zastávku v Německu. Právě tam plánují s Pavlem Nerudou rozšířit pole působnosti největší české MMA organizace Oktagon. “Pojďme na to, největší výzva našich prozatímních životů s Pavlem Nerudou. Rozjet MMA v Německu,” napsal Ondřej. Nejstarší eventová hala v Německu, “Justin Bieber tu už byl, tohle nás bude hodně bavit”, dodal.

“Buďte u toho s námi. Bude to stát za to a bude u toho spousta vašich oblíbenců a hvězd a dostane se i na titulovou bitvu!” láká Ondřej Novotný, který snad nyní bude mít dost práce na to, aby nestihl prozradit další spoilery ze Survivoru, což ocení nejen fanoušci této show.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy