To jsou zase zvraty mezi těmito dvěma! Celá Amerika je vzhůru nohama, kvůli Angelininu výletu do Kambodži, na který ji provázel záhadný neznámý. Všichni soucítí s Bradem, který bez dětí velmi trpěl. Možná že Angelinino srdce nakonec není z kamene, nebo si v cizině možná odpočinula a pročistila hlavu.

Ať tak či onak, začala s Bradem zase mluvit! Dohodli se, že rozvod budou řešit v poklidu a soukromí. To jsme tedy zvědaví. Ale především mu povolila zase vídat děti. S Maddoxem a Paxem už se dokonce viděl a podle zdrojů v amerických médiích vypadá Brad mnohem šťastněji a spokojeněji.

Po divokém rozchodu a bojích o opatrovnictví se rozbouřené vody uklidnily. Válka o děti se tak možná konat nebude a tihle dva se dokáží v klidu dohodnout. Však už bylo na čase! Pohled na smutného Brada se nám moc nelíbil!

S jejich sblížením však vyvstává otázka, jestli se slavné duo nebude sbližovat dál? Koneckonců si dobře pamatujeme, jak to mezi nimi dříve jiskřilo! A tak nezbývá než čekat, jestli se ten plamen mezi nimi znovu nerozhoří.