Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

NEČEKANÝ ZVRAT: Dá Angelina Jolie Bradu Pittovi ještě šanci?

Mohou se k sobě ještě vrátit?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Rozchod dua Brangelina možná nebude tak horký! Zatímco si Angie jezdí po světě se svými dětmi, osamocený Brad trpí a děti nesmí ani vidět. Ovšem teď to vypadá, že na dovolené Angie trochu vychladla a přišla k rozumu. Začala s Bradem zase mluvit, a dokonce mu dovolila vídat děti. Co obměkčilo její srdce, plánuje snad ke svému manželovi návrat?

To jsou zase zvraty mezi těmito dvěma! Celá Amerika je vzhůru nohama, kvůli Angelininu výletu do Kambodži, na který ji provázel záhadný neznámý. Všichni soucítí s Bradem, který bez dětí velmi trpěl. Možná že Angelinino srdce nakonec není z kamene, nebo si v cizině možná odpočinula a pročistila hlavu.

Ať tak či onak, začala s Bradem zase mluvit! Dohodli se, že rozvod budou řešit v poklidu a soukromí. To jsme tedy zvědaví. Ale především mu povolila zase vídat děti. S Maddoxem a Paxem už se dokonce viděl a podle zdrojů v amerických médiích vypadá Brad mnohem šťastněji a spokojeněji.

Po divokém rozchodu a bojích o opatrovnictví se rozbouřené vody uklidnily. Válka o děti se tak možná konat nebude a tihle dva se dokáží v klidu dohodnout. Však už bylo na čase! Pohled na smutného Brada se nám moc nelíbil!

S jejich sblížením však vyvstává otázka, jestli se slavné duo nebude sbližovat dál? Koneckonců si dobře pamatujeme, jak to mezi nimi dříve jiskřilo! A tak nezbývá než čekat, jestli se ten plamen mezi nimi znovu nerozhoří.

Související články

Další články