Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nečekaný výsledek v Eurovizi: Skupina Lake Malawi získala od diváků překvapivě málo hlasů

Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
eurovision 2019
V sobotu večer proběhl finálový večer soutěže Eurovision Song Contest v Tel Avivu, který rozhodl o tom, kdo se stane vítězem. Během více než tříhodinového programu kromě soutěžících vystoupili i dřívější vítězové a dokonce i zpěvačka Madonna (60), která představila svou novou píseň. Dlouhou dobu bylo otázkou, zda česká skupina Lake Malawi dokáže zopakovat loňský úspěch Mikolase Josefa (23), tak se bohužel nestalo, pánové se ale ani tak neumístili špatně.

Finálový večer Eurovision Song Contest vysílala Česká televize od 21 hodin do půlnoci. O vítězství bojovalo celkem 26 umělců z 26 zemí po celém světě a souboj to byl poměrně vyrovnaný. Každý interpret si našel své příznivce a do poslední chvíle bylo těžké uhodnout, kdo bude mít příležitost Eurovision 2019 vyhrát.

Albert Černý, frontman kapely Lake Malawi, která na soutěži zastupuje Česko, se na finálový večer velmi těšil. Nezastíral, že by se mu líbilo umístění v TOP 10 a věřil, že publikum si píseň jeho skupiny velmi oblíbilo.

Chvíli to vypadalo, že se skupině Lake Malawi podaří překonat úspěch Mikolase Josefa v loňském ročníku soutěže. Od porotců z ostatních zemí získávali skvělé ohodnocení a byli na sedmé příčce. Pak ale přišly na řadu hlasy od diváků, kterých čeští reprezentanti dostali jen 7 hlasů. Vítězem soutěže se stal Duncan Laurence z Nizozemska.

Související články

Další články