Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nečekaný veletoč na Nově: Moderátor Petr Suchoň dostal padáka

Petr Suchoň končí: Moderátor dostal na Nově padáka
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
KONEC

Nečekaný odchod známé televizní tváře! Sedmatřicetiletý moderátor Petr Suchoň končí svou dlouholetou spolupráci s TV Nova. Redakci eXtra.cz to potvrdila mluvčí televize Barbora Dlabáčková.

Zlínský rodák Petr Suchoň byl s TV Nova spojený od roku 2008, působil jako moderátor sportovní redakce a později i hlavních zpráv. V pátek ale dle zjištění redakce eXtra.cz přišla nečekaná zpráva, že známá televizní tvář se se svou domovskou stanicí rozchází.

Připravujeme novou podobu vysílání našich zpravodajských pořadů, což si vyžádalo i organizační změny. Jednou z nich je bohužel to, že se musíme rozloučit s Petrem Suchoněm. Přejeme Petrovi hodně štěstí a děkujeme mu za práci odvedenou u nás na Nově,“ sdělila pro eXtra.cz mluvčí televize Barbora Dlabáčková.

Rozepře s Milanem Kubkem

Velkou pozornost na sebe strhl v říjnu 2020, když se v přímém přenosu několikrát pustil do prezidenta České lékařské komory Milana Kubka. Moderátorovi se nelíbilo, že lékař odsoudil farmářské trhy v souvislosti se šířením koronaviru. Krátce na to se za své počínání omluvil. TV Nova se ho poté rozhodla na čas stáhnout z obrazovek.

Moderátor má doma hvězdnou tenistku

V roce 2015 se do moderátora Novy zakoukala vítězka Fed Cupu z roku 2014 Klára Koukalová (39). Moderátor a bývala elitní tenistka se po roce a půl vztahu rozhodli vzít. Své „ano“ si řekli v červenci 2017 v Bratislavě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy